KBSL · 7. Hafta · 2024-2025 · 14 Kasım 2024 00:00
Emlak Konut 2. çeyreği 21-6 kazanarak farkı açtı. Danilos Pizza ikinci yarıda 33-29 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 13 | 21 | 9 | 20 | 63 |
| Danilos Pizza | 14 | 6 | 16 | 17 | 53 |
| Emlak Konut | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.2 sezon ort. 74.5 | Tempo | 73.2 sezon ort. 76.2 |
| Hücum | ||
86.3 sezon ort. 104.4 | 100 hücumda sayı | 72.2 sezon ort. 100.8 |
41.3% sezon ort. 51.5% | eFG% | 31.6% sezon ort. 48.6% |
14.1% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 18.1% sezon ort. 16.9% |
27.9% sezon ort. 26.1% | Hücum ribaundu % | 31.3% sezon ort. 30.6% |
13.0% sezon ort. 23.9% | Serbest atış oranı | 14.7% sezon ort. 28.8% |
31.9% sezon ort. 43.3% | Üçlük payı | 27.9% sezon ort. 34.1% |
| Savunma | ||
72.2 sezon ort. 98.6 | 100 savunmada yenen sayı | 86.3 sezon ort. 108.2 |
31.6% sezon ort. 46.6% | Rakip eFG% | 41.3% sezon ort. 50.5% |
18.1% sezon ort. 14.5% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 13.3% |
31.3% sezon ort. 26.4% | Rakip hücum ribaundu % | 27.9% sezon ort. 31.5% |
14.7% sezon ort. 25.3% | Rakip serbest atış oranı | 13.0% sezon ort. 23.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Robyn Lashae Parks Emlak Konut · 39 dk+6.2 PIR
- Astou Ndour Emlak Konut · 27 dk+4.2 PIR
- Victoria Macaulay Emlak Konut · 35 dk+1.4 PIR
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 27 dk+1.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Emlak Konut · 34 dk−11.8 PIR
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 37 dk−10.9 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 24 dk−8.4 PIR
- Destanni Mone Henderson Danilos Pizza · 37 dk−6.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Astou Ndour 500 ribaund barajını geçti
- Jessica Thomas 1.500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 73.0 | 73.2 | 86.3 | 41.3% | 14.1% | 27.9% | 13.0% | 72.2 | 31.6% | 18.1% | 68.8% | 14.7% | +14.1 |
| Danilos Pizza | 73.4 | 73.2 | 72.2 | 31.6% | 18.1% | 31.3% | 14.7% | 86.3 | 41.3% | 14.1% | 72.1% | 13.0% | -14.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| 26/69 (%37.7) | Saha İçi Şut | 19/68 (%27.9) |
| 21/47 (%44.7) | 2 Sayı | 14/49 (%28.6) |
| 5/22 (%22.7) | 3 Sayı | 5/19 (%26.3) |
| 6/9 (%66.7) | Serbest Atış | 10/10 (%100.0) |
| 45 | Ribaund | 46 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 20 | Asist | 12 |
| 10 | Top Çalma | 8 |
| 5 | Blok | 0 |
| 12 | Top Kaybı | 16 |
| 15 | Faul | 12 |
| 168 | Verimlilik (PIR) | 107 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 13.11.2024Emlak Konut 63-53 Danilos Pizza
- 31.01.2025Danilos Pizza 66-90 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

