KBSL · 6. Hafta · 2024-2025 · 1 Kasım 2024 00:00
Fenerbahçe Opet 4. çeyreği 27-16 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Opet | 23 | 16 | 14 | 27 | 80 |
| Emlak Konut | 17 | 21 | 12 | 16 | 66 |
| Fenerbahçe Opet | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.0 sezon ort. 74.0 | Tempo | 73.0 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
109.9 sezon ort. 115.6 | 100 hücumda sayı | 90.1 sezon ort. 104.2 |
51.6% sezon ort. 57.1% | eFG% | 45.9% sezon ort. 51.3% |
11.4% sezon ort. 13.8% | Top kaybı oranı | 17.4% sezon ort. 15.4% |
17.1% sezon ort. 28.3% | Hücum ribaundu % | 19.4% sezon ort. 26.4% |
32.8% sezon ort. 17.9% | Serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 23.6% |
26.2% sezon ort. 31.0% | Üçlük payı | 42.6% sezon ort. 42.8% |
| Savunma | ||
90.1 sezon ort. 88.8 | 100 savunmada yenen sayı | 109.9 sezon ort. 97.1 |
45.9% sezon ort. 46.4% | Rakip eFG% | 51.6% sezon ort. 45.8% |
17.4% sezon ort. 19.9% | Zorlanan top kaybı | 11.4% sezon ort. 14.8% |
19.4% sezon ort. 24.1% | Rakip hücum ribaundu % | 17.1% sezon ort. 27.0% |
19.7% sezon ort. 20.2% | Rakip serbest atış oranı | 32.8% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tina Alexandria Charles Fenerbahçe Opet · 32 dk+10.8 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Opet · 29 dk+10.6 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Opet · 17 dk+3.3 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Opet · 14 dk+0.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Emma Meesseman Fenerbahçe Opet · 31 dk−15.1 PIR
- Jessica Thomas Emlak Konut · 40 dk−9.0 PIR
- Julie Allemand Fenerbahçe Opet · 26 dk−8.6 PIR
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe Opet · 15 dk−6.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Opet | 72.8 | 73.0 | 109.9 | 51.6% | 11.4% | 17.1% | 32.8% | 90.1 | 45.9% | 17.4% | 80.6% | 19.7% | +19.8 |
| Emlak Konut | 73.3 | 73.0 | 90.1 | 45.9% | 17.4% | 19.4% | 19.7% | 109.9 | 51.6% | 11.4% | 82.9% | 32.8% | -19.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Opet | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 29/61 (%47.5) | Saha İçi Şut | 25/61 (%41.0) |
| 24/45 (%53.3) | 2 Sayı | 19/35 (%54.3) |
| 5/16 (%31.3) | 3 Sayı | 6/26 (%23.1) |
| 17/20 (%85.0) | Serbest Atış | 10/12 (%83.3) |
| 35 | Ribaund | 36 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 22 | Asist | 13 |
| 11 | Top Çalma | 5 |
| 3 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 14 |
| 14 | Faul | 18 |
| 211 | Verimlilik (PIR) | 136 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Fenerbahçe Opet 4, Emlak Konut 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 31.10.2024Fenerbahçe Opet 80-66 Emlak Konut
- 24.01.2025Emlak Konut 73-70 Fenerbahçe Opet
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

