KBSL · 11. Hafta · 2024-2025 · 8 Aralık 2024 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Danilos Pizza İlkem Yapı Tarsus Spor karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Danilos Pizza | 29 | 19 | 20 | 25 | 93 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 19 | 21 | 28 | 22 | 90 |
| Danilos Pizza | Kategori | İlkem Yapı Tarsus Spor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
86.6 sezon ort. 75.6 | Tempo | 86.6 sezon ort. 78.1 |
| Hücum | ||
108.4 sezon ort. 99.0 | 100 hücumda sayı | 102.9 sezon ort. 99.6 |
52.9% sezon ort. 47.5% | eFG% | 47.3% sezon ort. 49.4% |
13.7% sezon ort. 17.1% | Top kaybı oranı | 14.8% sezon ort. 18.2% |
21.4% sezon ort. 31.1% | Hücum ribaundu % | 31.1% sezon ort. 26.8% |
42.0% sezon ort. 27.4% | Serbest atış oranı | 34.7% sezon ort. 27.1% |
37.7% sezon ort. 33.6% | Üçlük payı | 37.3% sezon ort. 36.7% |
| Savunma | ||
102.9 sezon ort. 107.5 | 100 savunmada yenen sayı | 108.4 sezon ort. 110.9 |
47.3% sezon ort. 50.2% | Rakip eFG% | 52.9% sezon ort. 55.0% |
14.8% sezon ort. 13.3% | Zorlanan top kaybı | 13.7% sezon ort. 15.2% |
31.1% sezon ort. 31.3% | Rakip hücum ribaundu % | 21.4% sezon ort. 27.3% |
34.7% sezon ort. 22.5% | Rakip serbest atış oranı | 42.0% sezon ort. 25.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Destanni Mone Henderson Danilos Pizza · 39 dk+16.9 PIR
- Jillian Alleyne İlkem Yapı Tarsus Spor · 37 dk+15.8 PIR
- Courtney Alexandria Hurt İlkem Yapı Tarsus Spor · 38 dk+9.4 PIR
- Terezia Palenikova Danilos Pizza · 36 dk+3.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Shyla Heal İlkem Yapı Tarsus Spor · 28 dk−6.2 PIR
- Elif Emirtekin İlkem Yapı Tarsus Spor · 23 dk−5.3 PIR
- Gizem Uca Danilos Pizza · 22 dk−3.4 PIR
- Ceylin Altunpa İlkem Yapı Tarsus Spor · 9 dk−2.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Jillian Alleyne 25 top çalma barajını geçti
- Jillian Alleyne 10 blok barajını geçti
- Beatrice Mompremier 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Danilos Pizza | 85.8 | 86.6 | 108.4 | 52.9% | 13.7% | 21.4% | 42.0% | 102.9 | 47.3% | 14.8% | 68.9% | 34.7% | +5.5 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 87.4 | 86.6 | 102.9 | 47.3% | 14.8% | 31.1% | 34.7% | 108.4 | 52.9% | 13.7% | 78.6% | 42.0% | -5.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Danilos Pizza | Kategori | İlkem Yapı Tarsus Spor |
|---|---|---|
| 32/69 (%46.4) | Saha İçi Şut | 32/75 (%42.7) |
| 23/43 (%53.5) | 2 Sayı | 25/47 (%53.2) |
| 9/26 (%34.6) | 3 Sayı | 7/28 (%25.0) |
| 20/29 (%69.0) | Serbest Atış | 19/26 (%73.1) |
| 40 | Ribaund | 47 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 17 | Asist | 23 |
| 7 | Top Çalma | 4 |
| 3 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 15 |
| 23 | Faul | 25 |
| 203 | Verimlilik (PIR) | 197 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 07.12.2024Danilos Pizza 93-90 İlkem Yapı Tarsus Spor
- 28.02.2025İlkem Yapı Tarsus Spor 82-83 Danilos Pizza
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

