KBSL · 9. Hafta · 2024-2025 · 23 Kasım 2024 00:00
Maç normal süreyi 66-66 berabere tamamladı; Emlak Konut uzatmada 15-9 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 22 | 11 | 21 | 12 | 15 | 81 |
| Botaş | 18 | 21 | 14 | 13 | 9 | 75 |
| Emlak Konut | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.8 sezon ort. 74.1 | Tempo | 81.8 sezon ort. 72.3 |
| Hücum | ||
100.3 sezon ort. 103.8 | 100 hücumda sayı | 90.6 sezon ort. 99.4 |
41.1% sezon ort. 51.5% | eFG% | 42.8% sezon ort. 47.2% |
11.4% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 21.3% sezon ort. 15.4% |
30.8% sezon ort. 25.9% | Hücum ribaundu % | 37.2% sezon ort. 31.3% |
39.7% sezon ort. 22.6% | Serbest atış oranı | 29.0% sezon ort. 20.1% |
41.1% sezon ort. 42.9% | Üçlük payı | 31.9% sezon ort. 35.8% |
| Savunma | ||
90.6 sezon ort. 97.9 | 100 savunmada yenen sayı | 100.3 sezon ort. 104.0 |
42.8% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 41.1% sezon ort. 50.5% |
21.3% sezon ort. 14.3% | Zorlanan top kaybı | 11.4% sezon ort. 16.0% |
37.2% sezon ort. 26.2% | Rakip hücum ribaundu % | 30.8% sezon ort. 27.5% |
29.0% sezon ort. 24.7% | Rakip serbest atış oranı | 39.7% sezon ort. 27.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Emlak Konut · 45 dk+9.2 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 34 dk+4.9 PIR
- Damiris Dantas Botaş · 42 dk+3.9 PIR
- Khadijiah Docia Andrea Cave Botaş · 38 dk+2.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Astou Ndour Emlak Konut · 32 dk−10.4 PIR
- Büşra Akbaş Botaş · 22 dk−9.5 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Botaş · 39 dk−7.5 PIR
- Robyn Lashae Parks Emlak Konut · 40 dk−6.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Berfin Sertoğlu 100 asist barajını geçti
- Berfin Sertoğlu 50 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 80.8 | 81.8 | 100.3 | 41.1% | 11.4% | 30.8% | 39.7% | 90.6 | 42.8% | 21.3% | 62.8% | 29.0% | +9.7 |
| Botaş | 82.8 | 81.8 | 90.6 | 42.8% | 21.3% | 37.2% | 29.0% | 100.3 | 41.1% | 11.4% | 69.2% | 39.7% | -9.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 26/73 (%35.6) | Saha İçi Şut | 27/69 (%39.1) |
| 18/43 (%41.9) | 2 Sayı | 22/47 (%46.8) |
| 8/30 (%26.7) | 3 Sayı | 5/22 (%22.7) |
| 21/29 (%72.4) | Serbest Atış | 16/20 (%80.0) |
| 43 | Ribaund | 52 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 16 | Asist | 15 |
| 11 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 3 |
| 11 | Top Kaybı | 21 |
| 21 | Faul | 24 |
| 174 | Verimlilik (PIR) | 158 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Emlak Konut 2, Botaş 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 22.11.2024Emlak Konut 81-75 Botaş
- 16.02.2025Botaş 53-46 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

