KBSL · 23. Hafta · 2024-2025 · 23 Şubat 2025 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring ilk yarıyı 37-38 geride kapattı, ikinci yarıyı 41-25 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Danilos Pizza | 17 | 21 | 17 | 8 | 63 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 20 | 17 | 25 | 16 | 78 |
| Danilos Pizza | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.9 sezon ort. 76.3 | Tempo | 72.9 sezon ort. 72.7 |
| Hücum | ||
88.2 sezon ort. 100.0 | 100 hücumda sayı | 104.9 sezon ort. 106.4 |
37.5% sezon ort. 48.2% | eFG% | 55.2% sezon ort. 53.3% |
15.4% sezon ort. 17.0% | Top kaybı oranı | 23.2% sezon ort. 16.3% |
31.0% sezon ort. 30.6% | Hücum ribaundu % | 42.9% sezon ort. 29.1% |
43.3% sezon ort. 27.4% | Serbest atış oranı | 32.8% sezon ort. 23.2% |
25.0% sezon ort. 34.2% | Üçlük payı | 31.0% sezon ort. 35.4% |
| Savunma | ||
104.9 sezon ort. 107.3 | 100 savunmada yenen sayı | 88.2 sezon ort. 91.7 |
55.2% sezon ort. 49.9% | Rakip eFG% | 37.5% sezon ort. 43.4% |
23.2% sezon ort. 12.9% | Zorlanan top kaybı | 15.4% sezon ort. 15.6% |
42.9% sezon ort. 30.9% | Rakip hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 27.6% |
32.8% sezon ort. 22.8% | Rakip serbest atış oranı | 43.3% sezon ort. 23.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Yueru Li Galatasaray Çağdaş Faktoring · 25 dk+9.7 PIR
- Destanni Mone Henderson Danilos Pizza · 33 dk+4.0 PIR
- Derin Erdoğan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 10 dk+3.5 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray Çağdaş Faktoring · 35 dk+0.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 37 dk−13.1 PIR
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 28 dk−10.9 PIR
- Zia Alexandria Cooke Danilos Pizza · 33 dk−9.1 PIR
- Jasmine Jabrell Walker Danilos Pizza · 37 dk−6.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Danilos Pizza | 71.4 | 72.9 | 88.2 | 37.5% | 15.4% | 31.0% | 43.3% | 104.9 | 55.2% | 23.2% | 57.1% | 32.8% | -16.7 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 74.4 | 72.9 | 104.9 | 55.2% | 23.2% | 42.9% | 32.8% | 88.2 | 37.5% | 15.4% | 69.0% | 43.3% | +16.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Danilos Pizza | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 20/60 (%33.3) | Saha İçi Şut | 30/58 (%51.7) |
| 15/45 (%33.3) | 2 Sayı | 26/40 (%65.0) |
| 5/15 (%33.3) | 3 Sayı | 4/18 (%22.2) |
| 18/26 (%69.2) | Serbest Atış | 14/19 (%73.7) |
| 29 | Ribaund | 41 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 16 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 15 | Asist | 22 |
| 8 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 3 |
| 13 | Top Kaybı | 20 |
| 20 | Faul | 24 |
| 107 | Verimlilik (PIR) | 194 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 30.11.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 90-73 Danilos Pizza
- 22.02.2025Danilos Pizza 63-78 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

