KBSL · 22. Hafta · 2024-2025 · 16 Şubat 2025 00:00
Beşiktaş BOA 1. çeyreği 30-20 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 20 | 20 | 21 | 13 | 74 |
| Beşiktaş BOA | 30 | 17 | 16 | 17 | 80 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.2 sezon ort. 72.9 | Tempo | 69.2 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
106.6 sezon ort. 106.3 | 100 hücumda sayı | 115.9 sezon ort. 100.0 |
54.9% sezon ort. 53.3% | eFG% | 55.6% sezon ort. 49.0% |
15.5% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 10.4% sezon ort. 16.5% |
24.2% sezon ort. 29.7% | Hücum ribaundu % | 21.6% sezon ort. 29.0% |
16.4% sezon ort. 23.8% | Serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 24.7% |
50.8% sezon ort. 34.6% | Üçlük payı | 22.6% sezon ort. 31.4% |
| Savunma | ||
115.9 sezon ort. 90.7 | 100 savunmada yenen sayı | 106.6 sezon ort. 99.1 |
55.6% sezon ort. 42.7% | Rakip eFG% | 54.9% sezon ort. 48.0% |
10.4% sezon ort. 15.8% | Zorlanan top kaybı | 15.5% sezon ort. 14.9% |
21.6% sezon ort. 28.0% | Rakip hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 25.3% |
25.8% sezon ort. 24.4% | Rakip serbest atış oranı | 16.4% sezon ort. 22.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Dana Kiana Evans Beşiktaş BOA · 40 dk+7.1 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray Çağdaş Faktoring · 29 dk+5.6 PIR
- Mihaela Lazic Beşiktaş BOA · 40 dk+4.3 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray Çağdaş Faktoring · 14 dk+4.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Yueru Li Galatasaray Çağdaş Faktoring · 32 dk−11.3 PIR
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 33 dk−5.8 PIR
- Tina Krajisnik Beşiktaş BOA · 32 dk−4.7 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 10 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Dana Kiana Evans 1.500 sayı barajını geçti
- Tina Krajisnik 25 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 69.4 | 69.2 | 106.6 | 54.9% | 15.5% | 24.2% | 16.4% | 115.9 | 55.6% | 10.4% | 78.4% | 25.8% | -9.2 |
| Beşiktaş BOA | 69.0 | 69.2 | 115.9 | 55.6% | 10.4% | 21.6% | 25.8% | 106.6 | 54.9% | 15.5% | 75.8% | 16.4% | +9.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| 27/61 (%44.3) | Saha İçi Şut | 30/62 (%48.4) |
| 14/30 (%46.7) | 2 Sayı | 21/48 (%43.8) |
| 13/31 (%41.9) | 3 Sayı | 9/14 (%64.3) |
| 7/10 (%70.0) | Serbest Atış | 11/16 (%68.8) |
| 37 | Ribaund | 33 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 15 | Asist | 17 |
| 5 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 3 |
| 12 | Top Kaybı | 8 |
| 18 | Faul | 15 |
| 163 | Verimlilik (PIR) | 186 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 19 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 11, Beşiktaş BOA 8 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 24.11.2024Beşiktaş BOA 71-74 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 15.02.2025Galatasaray Çağdaş Faktoring 74-80 Beşiktaş BOA
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

