KBSL · 21. Hafta · 2024-2025 · 13 Şubat 2025 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring 2. çeyreği 32-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 25 | 11 | 18 | 19 | 73 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 15 | 32 | 31 | 19 | 97 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.0 sezon ort. 77.2 | Tempo | 76.0 sezon ort. 72.6 |
| Hücum | ||
96.6 sezon ort. 102.2 | 100 hücumda sayı | 127.0 sezon ort. 105.5 |
46.2% sezon ort. 48.3% | eFG% | 68.2% sezon ort. 52.8% |
16.2% sezon ort. 13.9% | Top kaybı oranı | 14.6% sezon ort. 16.6% |
28.2% sezon ort. 24.4% | Hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 29.9% |
22.7% sezon ort. 24.6% | Serbest atış oranı | 15.2% sezon ort. 23.9% |
33.3% sezon ort. 37.2% | Üçlük payı | 31.8% sezon ort. 35.4% |
| Savunma | ||
127.0 sezon ort. 105.7 | 100 savunmada yenen sayı | 96.6 sezon ort. 91.4 |
68.2% sezon ort. 52.0% | Rakip eFG% | 46.2% sezon ort. 43.1% |
14.6% sezon ort. 16.4% | Zorlanan top kaybı | 16.2% sezon ort. 15.6% |
20.0% sezon ort. 30.4% | Rakip hücum ribaundu % | 28.2% sezon ort. 27.8% |
15.2% sezon ort. 22.8% | Rakip serbest atış oranı | 22.7% sezon ort. 24.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sydney Wallace Nesibe Aydın · 37 dk+18.3 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Galatasaray Çağdaş Faktoring · 30 dk+14.8 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 29 dk+9.7 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Galatasaray Çağdaş Faktoring · 29 dk+9.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jaime Nared Nesibe Aydın · 37 dk−15.4 PIR
- Gökşen Fitik Galatasaray Çağdaş Faktoring · 20 dk−4.6 PIR
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 24 dk−2.7 PIR
- Erica K Wheeler Nesibe Aydın · 33 dk−2.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 75.6 | 76.0 | 96.6 | 46.2% | 16.2% | 28.2% | 22.7% | 127.0 | 68.2% | 14.6% | 80.0% | 15.2% | -30.4 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 76.4 | 76.0 | 127.0 | 68.2% | 14.6% | 20.0% | 15.2% | 96.6 | 46.2% | 16.2% | 71.8% | 22.7% | +30.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 26/66 (%39.4) | Saha İçi Şut | 38/66 (%57.6) |
| 17/44 (%38.6) | 2 Sayı | 24/45 (%53.3) |
| 9/22 (%40.9) | 3 Sayı | 14/21 (%66.7) |
| 12/15 (%80.0) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 35 | Ribaund | 34 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 23 | Asist | 30 |
| 8 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 3 |
| 14 | Top Kaybı | 12 |
| 17 | Faul | 19 |
| 158 | Verimlilik (PIR) | 262 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 19 karşılaşmada Nesibe Aydın 6, Galatasaray Çağdaş Faktoring 13 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 16.11.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 84-78 Nesibe Aydın
- 12.02.2025Nesibe Aydın 73-97 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

