KBSL · 18. Hafta · 2024-2025 · 18 Ocak 2025 00:00
Nesibe Aydın maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Danilos Pizza | 21 | 18 | 12 | 20 | 71 |
| Nesibe Aydın | 30 | 11 | 18 | 16 | 75 |
| Danilos Pizza | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.3 sezon ort. 76.0 | Tempo | 77.3 sezon ort. 77.1 |
| Hücum | ||
90.5 sezon ort. 100.0 | 100 hücumda sayı | 98.5 sezon ort. 102.1 |
37.2% sezon ort. 48.4% | eFG% | 39.1% sezon ort. 48.6% |
13.2% sezon ort. 17.1% | Top kaybı oranı | 11.2% sezon ort. 14.1% |
37.7% sezon ort. 30.2% | Hücum ribaundu % | 27.7% sezon ort. 24.4% |
21.8% sezon ort. 28.5% | Serbest atış oranı | 33.3% sezon ort. 24.2% |
29.5% sezon ort. 34.1% | Üçlük payı | 26.1% sezon ort. 37.5% |
| Savunma | ||
98.5 sezon ort. 107.6 | 100 savunmada yenen sayı | 90.5 sezon ort. 107.2 |
39.1% sezon ort. 50.6% | Rakip eFG% | 37.2% sezon ort. 53.3% |
11.2% sezon ort. 13.5% | Zorlanan top kaybı | 13.2% sezon ort. 16.5% |
27.7% sezon ort. 31.5% | Rakip hücum ribaundu % | 37.7% sezon ort. 29.6% |
33.3% sezon ort. 22.7% | Rakip serbest atış oranı | 21.8% sezon ort. 22.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jaime Nared Nesibe Aydın · 36 dk+19.2 PIR
- Lorena Serfa Nesibe Aydın · 21 dk+11.0 PIR
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 26 dk+10.2 PIR
- Zia Alexandria Cooke Danilos Pizza · 31 dk+5.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Destanni Mone Henderson Danilos Pizza · 36 dk−12.1 PIR
- Sydney Wallace Nesibe Aydın · 38 dk−9.6 PIR
- Yağmur Önal Danilos Pizza · 30 dk−7.9 PIR
- Erica K Wheeler Nesibe Aydın · 37 dk−7.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Danilos Pizza | 78.5 | 77.3 | 90.5 | 37.2% | 13.2% | 37.7% | 21.8% | 98.5 | 39.1% | 11.2% | 72.3% | 33.3% | -8.1 |
| Nesibe Aydın | 76.1 | 77.3 | 98.5 | 39.1% | 11.2% | 27.7% | 33.3% | 90.5 | 37.2% | 13.2% | 62.3% | 21.8% | +8.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Danilos Pizza | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 27/78 (%34.6) | Saha İçi Şut | 25/69 (%36.2) |
| 23/55 (%41.8) | 2 Sayı | 21/51 (%41.2) |
| 4/23 (%17.4) | 3 Sayı | 4/18 (%22.2) |
| 13/17 (%76.5) | Serbest Atış | 21/23 (%91.3) |
| 54 | Ribaund | 46 |
| 20 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 20 | Asist | 19 |
| 4 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 4 |
| 13 | Top Kaybı | 10 |
| 20 | Faul | 18 |
| 154 | Verimlilik (PIR) | 186 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 25.10.2024Nesibe Aydın 87-67 Danilos Pizza
- 17.01.2025Danilos Pizza 71-75 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

