KBSL · 13. Hafta · 2024-2025 · 21 Aralık 2024 00:00
Fenerbahçe Opet maçı 17 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Danilos Pizza | 15 | 22 | 17 | 16 | 70 |
| Fenerbahçe Opet | 23 | 18 | 21 | 25 | 87 |
| Danilos Pizza | Kategori | Fenerbahçe Opet |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.9 sezon ort. 76.1 | Tempo | 76.9 sezon ort. 73.9 |
| Hücum | ||
90.6 sezon ort. 100.0 | 100 hücumda sayı | 113.6 sezon ort. 115.4 |
51.6% sezon ort. 47.6% | eFG% | 50.0% sezon ort. 57.2% |
21.5% sezon ort. 16.7% | Top kaybı oranı | 12.8% sezon ort. 13.7% |
31.4% sezon ort. 30.6% | Hücum ribaundu % | 39.5% sezon ort. 27.3% |
18.8% sezon ort. 28.5% | Serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 18.3% |
39.1% sezon ort. 33.6% | Üçlük payı | 24.0% sezon ort. 31.1% |
| Savunma | ||
113.6 sezon ort. 106.9 | 100 savunmada yenen sayı | 90.6 sezon ort. 88.8 |
50.0% sezon ort. 50.1% | Rakip eFG% | 51.6% sezon ort. 46.2% |
12.8% sezon ort. 13.4% | Zorlanan top kaybı | 21.5% sezon ort. 19.7% |
39.5% sezon ort. 30.8% | Rakip hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 23.7% |
20.0% sezon ort. 23.3% | Rakip serbest atış oranı | 18.8% sezon ort. 20.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Marieme Badiane Fenerbahçe Opet · 35 dk+12.5 PIR
- Ariel Asante Atkins Fenerbahçe Opet · 31 dk+7.2 PIR
- Jasmine Jabrell Walker Danilos Pizza · 36 dk+4.5 PIR
- Yağmur Bul Danilos Pizza · 12 dk+1.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Terezia Palenikova Danilos Pizza · 33 dk−11.6 PIR
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 32 dk−9.8 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Opet · 31 dk−2.9 PIR
- Nikolina Milic Fenerbahçe Opet · 23 dk−2.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Marieme Badiane 100 sayı barajını geçti
- Ariel Asante Atkins 100 sayı barajını geçti
- Jasmine Jabrell Walker 100 sayı barajını geçti
- Terezia Palenikova 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Danilos Pizza | 77.3 | 76.9 | 90.6 | 51.6% | 21.5% | 31.4% | 18.8% | 113.6 | 50.0% | 12.8% | 60.5% | 20.0% | -23.0 |
| Fenerbahçe Opet | 76.6 | 76.9 | 113.6 | 50.0% | 12.8% | 39.5% | 20.0% | 90.6 | 51.6% | 21.5% | 68.6% | 18.8% | +23.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Danilos Pizza | Kategori | Fenerbahçe Opet |
|---|---|---|
| 29/64 (%45.3) | Saha İçi Şut | 35/75 (%46.7) |
| 21/39 (%53.8) | 2 Sayı | 30/57 (%52.6) |
| 8/25 (%32.0) | 3 Sayı | 5/18 (%27.8) |
| 4/12 (%33.3) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 37 | Ribaund | 41 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 21 | Asist | 22 |
| 5 | Top Çalma | 13 |
| 0 | Blok | 2 |
| 19 | Top Kaybı | 12 |
| 20 | Faul | 20 |
| 134 | Verimlilik (PIR) | 225 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 20.12.2024Danilos Pizza 70-87 Fenerbahçe Opet
- 13.03.2025Fenerbahçe Opet 98-74 Danilos Pizza
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

