KBSL · 16. Hafta · 2024-2025 · 4 Ocak 2025 00:00
Maç normal süreyi 93-93 berabere tamamladı; Emlak Konut uzatmada 14-11 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 31 | 24 | 22 | 16 | 11 | 104 |
| Emlak Konut | 28 | 16 | 23 | 26 | 14 | 107 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
86.7 sezon ort. 76.7 | Tempo | 86.7 sezon ort. 73.9 |
| Hücum | ||
119.8 sezon ort. 101.2 | 100 hücumda sayı | 123.7 sezon ort. 102.7 |
60.7% sezon ort. 47.7% | eFG% | 60.1% sezon ort. 50.6% |
13.4% sezon ort. 14.0% | Top kaybı oranı | 12.9% sezon ort. 15.6% |
23.8% sezon ort. 24.6% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 25.8% |
26.7% sezon ort. 24.4% | Serbest atış oranı | 9.5% sezon ort. 24.2% |
40.0% sezon ort. 36.9% | Üçlük payı | 48.8% sezon ort. 42.5% |
| Savunma | ||
123.7 sezon ort. 105.7 | 100 savunmada yenen sayı | 119.8 sezon ort. 96.5 |
60.1% sezon ort. 52.2% | Rakip eFG% | 60.7% sezon ort. 45.3% |
12.9% sezon ort. 16.5% | Zorlanan top kaybı | 13.4% sezon ort. 14.7% |
33.3% sezon ort. 29.9% | Rakip hücum ribaundu % | 23.8% sezon ort. 26.8% |
9.5% sezon ort. 23.1% | Rakip serbest atış oranı | 26.7% sezon ort. 24.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sydney Wallace Nesibe Aydın · 41 dk+13.7 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 31 dk+12.9 PIR
- Damla Gezgin Nesibe Aydın · 37 dk+12.6 PIR
- Jessica Thomas Emlak Konut · 45 dk+9.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Erica K Wheeler Nesibe Aydın · 45 dk−8.6 PIR
- Merve Arı Nesibe Aydın · 12 dk−4.1 PIR
- Gamze Takmaz Emlak Konut · 15 dk−1.5 PIR
- Victoria Macaulay Emlak Konut · 39 dk−1.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 86.8 | 86.7 | 119.8 | 60.7% | 13.4% | 23.8% | 26.7% | 123.7 | 60.1% | 12.9% | 66.7% | 9.5% | -3.9 |
| Emlak Konut | 86.5 | 86.7 | 123.7 | 60.1% | 12.9% | 33.3% | 9.5% | 119.8 | 60.7% | 13.4% | 76.2% | 26.7% | +3.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 36/75 (%48.0) | Saha İçi Şut | 42/84 (%50.0) |
| 17/45 (%37.8) | 2 Sayı | 25/43 (%58.1) |
| 19/30 (%63.3) | 3 Sayı | 17/41 (%41.5) |
| 13/20 (%65.0) | Serbest Atış | 6/8 (%75.0) |
| 38 | Ribaund | 46 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 23 | Asist | 33 |
| 8 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 5 |
| 13 | Top Kaybı | 13 |
| 14 | Faul | 17 |
| 224 | Verimlilik (PIR) | 272 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Nesibe Aydın 3, Emlak Konut 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 11.10.2024Emlak Konut 63-66 Nesibe Aydın
- 03.01.2025Nesibe Aydın 104-107 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

