KBSL · 15. Hafta · 2024-2025 · 29 Aralık 2024 00:00
Emlak Konut maçı 14 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 16 | 20 | 27 | 18 | 81 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 15 | 17 | 19 | 16 | 67 |
| Emlak Konut | Kategori | İlkem Yapı Tarsus Spor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.9 sezon ort. 74.7 | Tempo | 68.9 sezon ort. 79.0 |
| Hücum | ||
118.9 sezon ort. 103.1 | 100 hücumda sayı | 96.1 sezon ort. 99.9 |
54.4% sezon ort. 50.9% | eFG% | 41.3% sezon ort. 49.7% |
14.1% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 11.8% sezon ort. 18.4% |
29.4% sezon ort. 26.0% | Hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 26.6% |
40.4% sezon ort. 22.8% | Serbest atış oranı | 18.8% sezon ort. 27.9% |
35.1% sezon ort. 43.1% | Üçlük payı | 37.7% sezon ort. 36.6% |
| Savunma | ||
96.1 sezon ort. 97.7 | 100 savunmada yenen sayı | 118.9 sezon ort. 110.4 |
41.3% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 54.4% sezon ort. 54.9% |
11.8% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 15.2% |
34.1% sezon ort. 26.3% | Rakip hücum ribaundu % | 29.4% sezon ort. 26.9% |
18.8% sezon ort. 25.1% | Rakip serbest atış oranı | 40.4% sezon ort. 25.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Astou Ndour Emlak Konut · 33 dk+18.0 PIR
- Robyn Lashae Parks Emlak Konut · 37 dk+12.3 PIR
- Gamze Takmaz Emlak Konut · 19 dk+8.2 PIR
- Victoria Macaulay Emlak Konut · 37 dk+1.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Aisha Marie Sheppard İlkem Yapı Tarsus Spor · 25 dk−12.3 PIR
- Ecem Erk İlkem Yapı Tarsus Spor · 10 dk−5.6 PIR
- Jessica Thomas Emlak Konut · 36 dk−5.0 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 23 dk−4.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Sehernaz Çidal 10 blok barajını geçti
- Jillian Alleyne 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 68.1 | 68.9 | 118.9 | 54.4% | 14.1% | 29.4% | 40.4% | 96.1 | 41.3% | 11.8% | 65.9% | 18.8% | +22.8 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 69.7 | 68.9 | 96.1 | 41.3% | 11.8% | 34.1% | 18.8% | 118.9 | 54.4% | 14.1% | 70.6% | 40.4% | -22.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | İlkem Yapı Tarsus Spor |
|---|---|---|
| 27/57 (%47.4) | Saha İçi Şut | 25/69 (%36.2) |
| 19/37 (%51.4) | 2 Sayı | 18/43 (%41.9) |
| 8/20 (%40.0) | 3 Sayı | 7/26 (%26.9) |
| 19/23 (%82.6) | Serbest Atış | 10/13 (%76.9) |
| 39 | Ribaund | 39 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 19 | Asist | 16 |
| 8 | Top Çalma | 5 |
| 9 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 10 |
| 15 | Faul | 17 |
| 223 | Verimlilik (PIR) | 137 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Emlak Konut 2, İlkem Yapı Tarsus Spor 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 04.10.2024İlkem Yapı Tarsus Spor 74-78 Emlak Konut
- 28.12.2024Emlak Konut 81-67 İlkem Yapı Tarsus Spor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

