KBSL · 14. Hafta · 2024-2025 · 26 Aralık 2024 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring ilk çeyreği 28-16 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 28 | 15 | 25 | 24 | 92 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 16 | 12 | 19 | 21 | 68 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | İlkem Yapı Tarsus Spor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.3 sezon ort. 72.7 | Tempo | 74.3 sezon ort. 78.7 |
| Hücum | ||
123.3 sezon ort. 105.6 | 100 hücumda sayı | 92.0 sezon ort. 100.1 |
60.8% sezon ort. 53.1% | eFG% | 43.5% sezon ort. 49.5% |
14.4% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 14.6% sezon ort. 18.2% |
31.0% sezon ort. 29.5% | Hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 27.4% |
23.1% sezon ort. 23.6% | Serbest atış oranı | 29.0% sezon ort. 27.4% |
15.4% sezon ort. 36.0% | Üçlük payı | 29.0% sezon ort. 37.0% |
| Savunma | ||
92.0 sezon ort. 91.6 | 100 savunmada yenen sayı | 123.3 sezon ort. 110.2 |
43.5% sezon ort. 43.2% | Rakip eFG% | 60.8% sezon ort. 54.6% |
14.6% sezon ort. 15.7% | Zorlanan top kaybı | 14.4% sezon ort. 15.2% |
20.0% sezon ort. 28.1% | Rakip hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 26.9% |
29.0% sezon ort. 24.3% | Rakip serbest atış oranı | 23.1% sezon ort. 26.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gökşen Fitik Galatasaray Çağdaş Faktoring · 17 dk+10.1 PIR
- Aisha Marie Sheppard İlkem Yapı Tarsus Spor · 33 dk+9.7 PIR
- Yueru Li Galatasaray Çağdaş Faktoring · 26 dk+9.0 PIR
- Brianna Fraser Galatasaray Çağdaş Faktoring · 20 dk+8.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Alexandria Hurt İlkem Yapı Tarsus Spor · 33 dk−18.3 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray Çağdaş Faktoring · 20 dk−9.0 PIR
- Shyla Heal İlkem Yapı Tarsus Spor · 31 dk−4.3 PIR
- Jillian Alleyne İlkem Yapı Tarsus Spor · 32 dk−2.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 74.6 | 74.3 | 123.3 | 60.8% | 14.4% | 31.0% | 23.1% | 92.0 | 43.5% | 14.6% | 80.0% | 29.0% | +31.3 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 73.9 | 74.3 | 92.0 | 43.5% | 14.6% | 20.0% | 29.0% | 123.3 | 60.8% | 14.4% | 69.0% | 23.1% | -31.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | İlkem Yapı Tarsus Spor |
|---|---|---|
| 37/65 (%56.9) | Saha İçi Şut | 25/62 (%40.3) |
| 32/55 (%58.2) | 2 Sayı | 21/44 (%47.7) |
| 5/10 (%50.0) | 3 Sayı | 4/18 (%22.2) |
| 13/15 (%86.7) | Serbest Atış | 14/18 (%77.8) |
| 41 | Ribaund | 28 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 25 | Asist | 17 |
| 8 | Top Çalma | 7 |
| 3 | Blok | 3 |
| 12 | Top Kaybı | 12 |
| 18 | Faul | 15 |
| 252 | Verimlilik (PIR) | 139 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 3, İlkem Yapı Tarsus Spor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 27.09.2024İlkem Yapı Tarsus Spor 57-77 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 25.12.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 92-68 İlkem Yapı Tarsus Spor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

