KBSL · 13. Hafta · 2024-2025 · 21 Aralık 2024 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Emlak Konut Galatasaray Çağdaş Faktoring karşısında 2 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 9 | 15 | 13 | 23 | 60 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 18 | 16 | 12 | 12 | 58 |
| Emlak Konut | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.7 sezon ort. 74.6 | Tempo | 70.7 sezon ort. 72.8 |
| Hücum | ||
84.0 sezon ort. 104.4 | 100 hücumda sayı | 83.0 sezon ort. 107.2 |
41.3% sezon ort. 51.5% | eFG% | 37.7% sezon ort. 54.0% |
21.1% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 16.7% sezon ort. 16.5% |
33.3% sezon ort. 25.8% | Hücum ribaundu % | 21.1% sezon ort. 29.9% |
15.9% sezon ort. 23.7% | Serbest atış oranı | 31.6% sezon ort. 23.3% |
57.1% sezon ort. 42.2% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 35.3% |
| Savunma | ||
83.0 sezon ort. 98.2 | 100 savunmada yenen sayı | 84.0 sezon ort. 91.9 |
37.7% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 41.3% sezon ort. 43.3% |
16.7% sezon ort. 14.6% | Zorlanan top kaybı | 21.1% sezon ort. 15.4% |
21.1% sezon ort. 26.9% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 27.5% |
31.6% sezon ort. 24.6% | Rakip serbest atış oranı | 15.9% sezon ort. 24.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gamze Takmaz Emlak Konut · 21 dk+6.9 PIR
- Gökşen Fitik Galatasaray Çağdaş Faktoring · 34 dk+3.8 PIR
- Yueru Li Galatasaray Çağdaş Faktoring · 22 dk+1.2 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Galatasaray Çağdaş Faktoring · 18 dk+0.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Victoria Macaulay Emlak Konut · 39 dk−14.2 PIR
- Jessica Thomas Emlak Konut · 40 dk−11.1 PIR
- Astou Ndour Emlak Konut · 29 dk−10.7 PIR
- Cecilia Zandalasini Galatasaray Çağdaş Faktoring · 31 dk−8.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gökşen Fitik 200 top çalma barajını geçti
- Yueru Li 25 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 71.4 | 70.7 | 84.0 | 41.3% | 21.1% | 33.3% | 15.9% | 83.0 | 37.7% | 16.7% | 78.9% | 31.6% | +1.1 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 69.9 | 70.7 | 83.0 | 37.7% | 16.7% | 21.1% | 31.6% | 84.0 | 41.3% | 21.1% | 66.7% | 15.9% | -1.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 21/63 (%33.3) | Saha İçi Şut | 19/57 (%33.3) |
| 11/27 (%40.7) | 2 Sayı | 14/38 (%36.8) |
| 10/36 (%27.8) | 3 Sayı | 5/19 (%26.3) |
| 8/10 (%80.0) | Serbest Atış | 15/18 (%83.3) |
| 44 | Ribaund | 36 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 12 | Asist | 17 |
| 4 | Top Çalma | 10 |
| 3 | Blok | 1 |
| 18 | Top Kaybı | 13 |
| 18 | Faul | 15 |
| 119 | Verimlilik (PIR) | 137 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Emlak Konut 1, Galatasaray Çağdaş Faktoring 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 20.12.2024Emlak Konut 60-58 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 14.03.2025Galatasaray Çağdaş Faktoring 68-56 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

