KBSL · 14. Hafta · 2024-2025 · 25 Aralık 2024 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Çimsa ÇBK Mersin Emlak Konut karşısında 1 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çimsa ÇBK Mersin | 18 | 26 | 15 | 24 | 83 |
| Emlak Konut | 20 | 22 | 15 | 25 | 82 |
| Çimsa ÇBK Mersin | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.7 sezon ort. 72.7 | Tempo | 74.7 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
111.8 sezon ort. 109.6 | 100 hücumda sayı | 109.2 sezon ort. 103.4 |
53.3% sezon ort. 52.8% | eFG% | 54.3% sezon ort. 50.9% |
18.8% sezon ort. 15.4% | Top kaybı oranı | 12.0% sezon ort. 15.7% |
34.4% sezon ort. 31.7% | Hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 26.2% |
35.0% sezon ort. 25.7% | Serbest atış oranı | 10.0% sezon ort. 24.0% |
41.7% sezon ort. 39.0% | Üçlük payı | 40.0% sezon ort. 42.9% |
| Savunma | ||
109.2 sezon ort. 96.6 | 100 savunmada yenen sayı | 111.8 sezon ort. 97.0 |
54.3% sezon ort. 48.9% | Rakip eFG% | 53.3% sezon ort. 45.7% |
12.0% sezon ort. 16.6% | Zorlanan top kaybı | 18.8% sezon ort. 14.5% |
24.2% sezon ort. 23.0% | Rakip hücum ribaundu % | 34.4% sezon ort. 26.4% |
10.0% sezon ort. 22.3% | Rakip serbest atış oranı | 35.0% sezon ort. 24.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Victoria Macaulay Emlak Konut · 22 dk+13.7 PIR
- Pelin Bilgiç Çimsa ÇBK Mersin · 34 dk+10.6 PIR
- Ivon Anderson Çimsa ÇBK Mersin · 38 dk+9.8 PIR
- Natasha Renee Howard Çimsa ÇBK Mersin · 34 dk+2.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Emlak Konut · 39 dk−12.8 PIR
- Sinem Ataş Çimsa ÇBK Mersin · 31 dk−10.7 PIR
- Iliana Rupert Çimsa ÇBK Mersin · 37 dk−7.7 PIR
- Maria Perez Araujo Çimsa ÇBK Mersin · 9 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Pelin Bilgiç 3.000 sayı barajını geçti
- Jessica Thomas 100 top çalma barajını geçti
- Ivon Anderson 500 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çimsa ÇBK Mersin | 74.2 | 74.7 | 111.8 | 53.3% | 18.8% | 34.4% | 35.0% | 109.2 | 54.3% | 12.0% | 75.8% | 10.0% | +2.6 |
| Emlak Konut | 75.1 | 74.7 | 109.2 | 54.3% | 12.0% | 24.2% | 10.0% | 111.8 | 53.3% | 18.8% | 65.6% | 35.0% | -2.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çimsa ÇBK Mersin | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 27/60 (%45.0) | Saha İçi Şut | 33/70 (%47.1) |
| 17/35 (%48.6) | 2 Sayı | 23/42 (%54.8) |
| 10/25 (%40.0) | 3 Sayı | 10/28 (%35.7) |
| 19/21 (%90.5) | Serbest Atış | 6/7 (%85.7) |
| 36 | Ribaund | 29 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 25 | Asist | 17 |
| 3 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 3 |
| 16 | Top Kaybı | 10 |
| 20 | Faul | 22 |
| 198 | Verimlilik (PIR) | 177 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Çimsa ÇBK Mersin 5, Emlak Konut 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 28.09.2024Emlak Konut 69-89 Çimsa ÇBK Mersin
- 24.12.2024Çimsa ÇBK Mersin 83-82 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

