KBSL · 15. Hafta · 2024-2025 · 29 Aralık 2024 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring ilk çeyreği 26-13 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 13 | 12 | 14 | 19 | 58 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 26 | 16 | 19 | 19 | 80 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.5 sezon ort. 75.2 | Tempo | 74.5 sezon ort. 72.7 |
| Hücum | ||
78.9 sezon ort. 99.9 | 100 hücumda sayı | 106.0 sezon ort. 106.4 |
38.0% sezon ort. 49.2% | eFG% | 57.5% sezon ort. 53.2% |
15.8% sezon ort. 17.0% | Top kaybı oranı | 20.1% sezon ort. 16.4% |
31.3% sezon ort. 27.9% | Hücum ribaundu % | 29.0% sezon ort. 29.6% |
11.3% sezon ort. 26.7% | Serbest atış oranı | 28.3% sezon ort. 23.4% |
35.2% sezon ort. 27.7% | Üçlük payı | 30.0% sezon ort. 35.4% |
| Savunma | ||
106.0 sezon ort. 99.5 | 100 savunmada yenen sayı | 78.9 sezon ort. 92.1 |
57.5% sezon ort. 47.9% | Rakip eFG% | 38.0% sezon ort. 43.5% |
20.1% sezon ort. 17.4% | Zorlanan top kaybı | 15.8% sezon ort. 15.6% |
29.0% sezon ort. 32.6% | Rakip hücum ribaundu % | 31.3% sezon ort. 27.6% |
28.3% sezon ort. 25.2% | Rakip serbest atış oranı | 11.3% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 28 dk+15.7 PIR
- Brianna Fraser Galatasaray Çağdaş Faktoring · 32 dk+11.3 PIR
- Manolya Kurtulmuş OGM Ormanspor · 32 dk+3.7 PIR
- Derin Erdoğan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 15 dk+3.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Beren Burke OGM Ormanspor · 31 dk−13.0 PIR
- Grace Elizabeth Berger OGM Ormanspor · 35 dk−11.1 PIR
- Gökşen Fitik Galatasaray Çağdaş Faktoring · 26 dk−9.0 PIR
- Esra Ural OGM Ormanspor · 16 dk−6.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 73.5 | 74.5 | 78.9 | 38.0% | 15.8% | 31.3% | 11.3% | 106.0 | 57.5% | 20.1% | 71.0% | 28.3% | -27.1 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 75.5 | 74.5 | 106.0 | 57.5% | 20.1% | 29.0% | 28.3% | 78.9 | 38.0% | 15.8% | 68.8% | 11.3% | +27.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 25/71 (%35.2) | Saha İçi Şut | 30/60 (%50.0) |
| 21/46 (%45.7) | 2 Sayı | 21/42 (%50.0) |
| 4/25 (%16.0) | 3 Sayı | 9/18 (%50.0) |
| 4/8 (%50.0) | Serbest Atış | 11/17 (%64.7) |
| 37 | Ribaund | 42 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 15 | Asist | 24 |
| 5 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 2 |
| 14 | Top Kaybı | 17 |
| 15 | Faul | 12 |
| 99 | Verimlilik (PIR) | 200 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 14 karşılaşmada OGM Ormanspor 4, Galatasaray Çağdaş Faktoring 10 galibiyet aldı.
- 2024-2025 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 68-54 OGM Ormanspor
- 2023-2024 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 77-78 OGM Ormanspor
- 2023-2024 · OGM Ormanspor 89-95 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2022-2023 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 92-84 OGM Ormanspor
- 2022-2023 · OGM Ormanspor 62-69 Galatasaray Çağdaş Faktoring


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 05.10.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 68-54 OGM Ormanspor
- 28.12.2024OGM Ormanspor 58-80 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

