KBSL · 19. Hafta · 2024-2025 · 25 Ocak 2025 00:00
Botaş maçı 17 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 17 | 19 | 13 | 15 | 64 |
| Botaş | 22 | 19 | 17 | 23 | 81 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.9 sezon ort. 77.4 | Tempo | 70.9 sezon ort. 72.8 |
| Hücum | ||
89.8 sezon ort. 102.5 | 100 hücumda sayı | 114.7 sezon ort. 98.4 |
36.9% sezon ort. 48.7% | eFG% | 47.9% sezon ort. 47.0% |
12.5% sezon ort. 14.0% | Top kaybı oranı | 8.3% sezon ort. 16.0% |
22.5% sezon ort. 24.6% | Hücum ribaundu % | 35.0% sezon ort. 31.4% |
34.4% sezon ort. 24.2% | Serbest atış oranı | 21.1% sezon ort. 20.4% |
31.1% sezon ort. 37.3% | Üçlük payı | 36.6% sezon ort. 35.6% |
| Savunma | ||
114.7 sezon ort. 106.2 | 100 savunmada yenen sayı | 89.8 sezon ort. 104.4 |
47.9% sezon ort. 52.8% | Rakip eFG% | 36.9% sezon ort. 50.6% |
8.3% sezon ort. 16.7% | Zorlanan top kaybı | 12.5% sezon ort. 15.9% |
35.0% sezon ort. 29.8% | Rakip hücum ribaundu % | 22.5% sezon ort. 27.9% |
21.1% sezon ort. 22.5% | Rakip serbest atış oranı | 34.4% sezon ort. 28.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Khadijiah Docia Andrea Cave Botaş · 34 dk+8.4 PIR
- Claudia Monica Cuic Botaş · 25 dk+7.9 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Botaş · 28 dk+4.1 PIR
- Damiris Dantas Botaş · 33 dk+3.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Erica K Wheeler Nesibe Aydın · 39 dk−9.7 PIR
- Sydney Wallace Nesibe Aydın · 39 dk−6.6 PIR
- İlayda Güner Nesibe Aydın · 23 dk−6.1 PIR
- Damla Gezgin Nesibe Aydın · 28 dk−6.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Damiris Dantas 100 asist barajını geçti
- Damiris Dantas 10 blok barajını geçti
- Dilara Lafatan 50. maçına çıktı
- Damla Gezgin 250. maçına çıktı
- Sydney Wallace 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 71.2 | 70.9 | 89.8 | 36.9% | 12.5% | 22.5% | 34.4% | 114.7 | 47.9% | 8.3% | 65.0% | 21.1% | -24.9 |
| Botaş | 70.6 | 70.9 | 114.7 | 47.9% | 8.3% | 35.0% | 21.1% | 89.8 | 36.9% | 12.5% | 77.5% | 34.4% | +24.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 21/61 (%34.4) | Saha İçi Şut | 30/71 (%42.3) |
| 18/42 (%42.9) | 2 Sayı | 22/45 (%48.9) |
| 3/19 (%15.8) | 3 Sayı | 8/26 (%30.8) |
| 19/21 (%90.5) | Serbest Atış | 13/15 (%86.7) |
| 35 | Ribaund | 45 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 8 | Asist | 19 |
| 1 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 3 |
| 10 | Top Kaybı | 7 |
| 18 | Faul | 21 |
| 112 | Verimlilik (PIR) | 209 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Nesibe Aydın 8, Botaş 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 01.11.2024Botaş 80-74 Nesibe Aydın
- 24.01.2025Nesibe Aydın 64-81 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

