KBSL · 18. Hafta · 2024-2025 · 20 Ocak 2025 00:00
Emlak Konut ilk yarıyı 32-42 geride kapattı, ikinci yarıyı 52-37 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş BOA | 25 | 17 | 13 | 24 | 79 |
| Emlak Konut | 16 | 16 | 19 | 33 | 84 |
| Beşiktaş BOA | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.5 sezon ort. 74.4 | Tempo | 73.5 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
107.5 sezon ort. 100.3 | 100 hücumda sayı | 114.3 sezon ort. 103.2 |
47.9% sezon ort. 49.3% | eFG% | 55.6% sezon ort. 50.9% |
6.0% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 12.4% sezon ort. 15.6% |
25.6% sezon ort. 28.9% | Hücum ribaundu % | 17.1% sezon ort. 26.6% |
23.9% sezon ort. 24.8% | Serbest atış oranı | 27.0% sezon ort. 23.3% |
40.8% sezon ort. 30.6% | Üçlük payı | 49.2% sezon ort. 42.5% |
| Savunma | ||
114.3 sezon ort. 98.8 | 100 savunmada yenen sayı | 107.5 sezon ort. 97.2 |
55.6% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 47.9% sezon ort. 45.9% |
12.4% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 6.0% sezon ort. 15.0% |
17.1% sezon ort. 25.7% | Rakip hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 26.7% |
27.0% sezon ort. 22.3% | Rakip serbest atış oranı | 23.9% sezon ort. 24.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Emlak Konut · 39 dk+13.2 PIR
- Holly Marie Winterburn Beşiktaş BOA · 40 dk+9.4 PIR
- Alexis Ganay Peterson Beşiktaş BOA · 33 dk+3.0 PIR
- Temitope Titilola Fagbenle Beşiktaş BOA · 36 dk+2.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Astou Ndour Emlak Konut · 26 dk−7.2 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş BOA · 38 dk−5.2 PIR
- Özge Özışık Beşiktaş BOA · 9 dk−2.0 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 36 dk−1.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş BOA | 73.5 | 73.5 | 107.5 | 47.9% | 6.0% | 25.6% | 23.9% | 114.3 | 55.6% | 12.4% | 82.9% | 27.0% | -6.8 |
| Emlak Konut | 73.5 | 73.5 | 114.3 | 55.6% | 12.4% | 17.1% | 27.0% | 107.5 | 47.9% | 6.0% | 74.4% | 23.9% | +6.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş BOA | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 30/71 (%42.3) | Saha İçi Şut | 28/63 (%44.4) |
| 22/42 (%52.4) | 2 Sayı | 14/32 (%43.8) |
| 8/29 (%27.6) | 3 Sayı | 14/31 (%45.2) |
| 11/17 (%64.7) | Serbest Atış | 14/17 (%82.4) |
| 44 | Ribaund | 36 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 22 | Asist | 14 |
| 6 | Top Çalma | 3 |
| 1 | Blok | 1 |
| 5 | Top Kaybı | 10 |
| 19 | Faul | 19 |
| 189 | Verimlilik (PIR) | 179 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Beşiktaş BOA 1, Emlak Konut 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-3
- 26.10.2024Emlak Konut 73-70 Beşiktaş BOA
- 19.01.2025Beşiktaş BOA 79-84 Emlak Konut
- 25.03.2025Emlak Konut 82-77 Beşiktaş BOA
- 27.03.2025Beşiktaş BOA 92-82 Emlak Konut
- 29.03.2025Emlak Konut 63-68 Beşiktaş BOA
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

