WbInsight

KBSL · 17. Hafta · 2024-2025 · 11 Ocak 2025 00:00

OGM Ormanspor 1. çeyreği 27-17 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Emlak Konut1719211572
OGM Ormanspor2710202279
Dört Faktör
Emlak KonutKategoriOGM Ormanspor
Tempo
77.1
sezon ort. 74.3
Tempo
77.1
sezon ort. 75.1
Hücum
92.7
sezon ort. 104.1
100 hücumda sayı
103.2
sezon ort. 98.8
43.7%
sezon ort. 51.4%
eFG%
43.8%
sezon ort. 48.8%
18.0%
sezon ort. 15.4%
Top kaybı oranı
9.2%
sezon ort. 17.3%
28.9%
sezon ort. 26.0%
Hücum ribaundu %
24.4%
sezon ort. 28.3%
34.9%
sezon ort. 22.9%
Serbest atış oranı
51.6%
sezon ort. 24.7%
47.6%
sezon ort. 42.6%
Üçlük payı
34.4%
sezon ort. 27.8%
Savunma
103.2
sezon ort. 97.4
100 savunmada yenen sayı
92.7
sezon ort. 100.1
43.8%
sezon ort. 46.1%
Rakip eFG%
43.7%
sezon ort. 48.5%
9.2%
sezon ort. 14.9%
Zorlanan top kaybı
18.0%
sezon ort. 17.5%
24.4%
sezon ort. 26.8%
Rakip hücum ribaundu %
28.9%
sezon ort. 32.6%
51.6%
sezon ort. 23.8%
Rakip serbest atış oranı
34.9%
sezon ort. 24.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.