KBSL · 21. Hafta · 2024-2025 · 13 Şubat 2025 00:00
Botaş 2. çeyreği 22-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Danilos Pizza | 23 | 9 | 29 | 24 | 85 |
| Botaş | 15 | 22 | 29 | 23 | 89 |
| Danilos Pizza | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.9 sezon ort. 76.0 | Tempo | 78.9 sezon ort. 72.4 |
| Hücum | ||
108.4 sezon ort. 99.1 | 100 hücumda sayı | 112.1 sezon ort. 98.4 |
50.0% sezon ort. 47.7% | eFG% | 50.0% sezon ort. 46.9% |
12.3% sezon ort. 17.2% | Top kaybı oranı | 9.7% sezon ort. 16.0% |
26.2% sezon ort. 30.9% | Hücum ribaundu % | 32.5% sezon ort. 31.5% |
38.8% sezon ort. 27.6% | Serbest atış oranı | 25.3% sezon ort. 20.2% |
31.3% sezon ort. 33.9% | Üçlük payı | 32.0% sezon ort. 35.8% |
| Savunma | ||
112.1 sezon ort. 107.0 | 100 savunmada yenen sayı | 108.4 sezon ort. 103.6 |
50.0% sezon ort. 50.1% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 50.1% |
9.7% sezon ort. 13.5% | Zorlanan top kaybı | 12.3% sezon ort. 16.0% |
32.5% sezon ort. 31.2% | Rakip hücum ribaundu % | 26.2% sezon ort. 27.8% |
25.3% sezon ort. 23.0% | Rakip serbest atış oranı | 38.8% sezon ort. 27.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jasmine Jabrell Walker Danilos Pizza · 37 dk+8.4 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Botaş · 29 dk+8.1 PIR
- Destanni Mone Henderson Danilos Pizza · 40 dk+7.9 PIR
- Lindsay Allen Botaş · 36 dk+6.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Yağmur Önal Danilos Pizza · 35 dk−8.7 PIR
- Hannah Louise Jump Botaş · 15 dk−1.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Danilos Pizza | 78.4 | 78.9 | 108.4 | 50.0% | 12.3% | 26.2% | 38.8% | 112.1 | 50.0% | 9.7% | 67.5% | 25.3% | -3.8 |
| Botaş | 79.4 | 78.9 | 112.1 | 50.0% | 9.7% | 32.5% | 25.3% | 108.4 | 50.0% | 12.3% | 73.8% | 38.8% | +3.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Danilos Pizza | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 29/67 (%43.3) | Saha İçi Şut | 33/75 (%44.0) |
| 20/46 (%43.5) | 2 Sayı | 24/51 (%47.1) |
| 9/21 (%42.9) | 3 Sayı | 9/24 (%37.5) |
| 18/26 (%69.2) | Serbest Atış | 14/19 (%73.7) |
| 38 | Ribaund | 44 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 23 | Asist | 18 |
| 6 | Top Çalma | 5 |
| 4 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 9 |
| 17 | Faul | 21 |
| 202 | Verimlilik (PIR) | 200 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 16.11.2024Botaş 75-74 Danilos Pizza
- 12.02.2025Danilos Pizza 85-89 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

