KBSL · 20. Hafta · 2024-2025 · 1 Şubat 2025 00:00
Emlak Konut 4. çeyreği 25-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Danilos Pizza | 18 | 20 | 15 | 13 | 66 |
| Emlak Konut | 17 | 22 | 26 | 25 | 90 |
| Danilos Pizza | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.1 sezon ort. 76.0 | Tempo | 79.1 sezon ort. 74.3 |
| Hücum | ||
84.4 sezon ort. 100.3 | 100 hücumda sayı | 112.6 sezon ort. 103.3 |
36.8% sezon ort. 48.3% | eFG% | 54.3% sezon ort. 50.9% |
11.5% sezon ort. 17.2% | Top kaybı oranı | 13.3% sezon ort. 15.6% |
19.6% sezon ort. 31.3% | Hücum ribaundu % | 26.3% sezon ort. 26.1% |
30.9% sezon ort. 28.0% | Serbest atış oranı | 25.7% sezon ort. 23.3% |
32.4% sezon ort. 33.9% | Üçlük payı | 42.9% sezon ort. 42.8% |
| Savunma | ||
112.6 sezon ort. 107.0 | 100 savunmada yenen sayı | 84.4 sezon ort. 98.2 |
54.3% sezon ort. 49.9% | Rakip eFG% | 36.8% sezon ort. 46.4% |
13.3% sezon ort. 13.4% | Zorlanan top kaybı | 11.5% sezon ort. 14.8% |
26.3% sezon ort. 31.5% | Rakip hücum ribaundu % | 19.6% sezon ort. 27.0% |
25.7% sezon ort. 23.0% | Rakip serbest atış oranı | 30.9% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 31 dk+13.9 PIR
- Destanni Mone Henderson Danilos Pizza · 39 dk+7.2 PIR
- Victoria Macaulay Emlak Konut · 37 dk+4.8 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 31 dk+4.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Zia Alexandria Cooke Danilos Pizza · 24 dk−15.7 PIR
- Terezia Palenikova Danilos Pizza · 35 dk−9.2 PIR
- Hande Çelebi Danilos Pizza · 26 dk−7.3 PIR
- Robyn Lashae Parks Emlak Konut · 33 dk−6.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Berfin Sertoğlu 50. maçına çıktı
- Destanni Mone Henderson 250 asist barajını geçti
- Robyn Lashae Parks 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Danilos Pizza | 78.2 | 79.1 | 84.4 | 36.8% | 11.5% | 19.6% | 30.9% | 112.6 | 54.3% | 13.3% | 73.7% | 25.7% | -28.3 |
| Emlak Konut | 79.9 | 79.1 | 112.6 | 54.3% | 13.3% | 26.3% | 25.7% | 84.4 | 36.8% | 11.5% | 80.4% | 30.9% | +28.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Danilos Pizza | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 23/68 (%33.8) | Saha İçi Şut | 31/70 (%44.3) |
| 19/46 (%41.3) | 2 Sayı | 17/40 (%42.5) |
| 4/22 (%18.2) | 3 Sayı | 14/30 (%46.7) |
| 16/21 (%76.2) | Serbest Atış | 14/18 (%77.8) |
| 37 | Ribaund | 47 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 37 |
| 21 | Asist | 20 |
| 8 | Top Çalma | 3 |
| 0 | Blok | 0 |
| 10 | Top Kaybı | 12 |
| 16 | Faul | 21 |
| 144 | Verimlilik (PIR) | 209 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 13.11.2024Emlak Konut 63-53 Danilos Pizza
- 31.01.2025Danilos Pizza 66-90 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

