KBSL · 19. Hafta · 2024-2025 · 25 Ocak 2025 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Emlak Konut Fenerbahçe Opet karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 17 | 14 | 15 | 27 | 73 |
| Fenerbahçe Opet | 22 | 13 | 15 | 20 | 70 |
| Emlak Konut | Kategori | Fenerbahçe Opet |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.8 sezon ort. 74.6 | Tempo | 70.8 sezon ort. 74.1 |
| Hücum | ||
102.9 sezon ort. 103.7 | 100 hücumda sayı | 99.1 sezon ort. 115.9 |
50.0% sezon ort. 51.1% | eFG% | 51.6% sezon ort. 57.1% |
15.7% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 16.5% sezon ort. 13.6% |
31.6% sezon ort. 25.9% | Hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 27.9% |
13.6% sezon ort. 23.8% | Serbest atış oranı | 9.5% sezon ort. 18.7% |
40.9% sezon ort. 42.9% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 30.7% |
| Savunma | ||
99.1 sezon ort. 97.5 | 100 savunmada yenen sayı | 102.9 sezon ort. 88.4 |
51.6% sezon ort. 45.8% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 46.2% |
16.5% sezon ort. 14.6% | Zorlanan top kaybı | 15.7% sezon ort. 19.9% |
28.6% sezon ort. 26.6% | Rakip hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 23.6% |
9.5% sezon ort. 25.5% | Rakip serbest atış oranı | 13.6% sezon ort. 20.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Robyn Lashae Parks Emlak Konut · 40 dk+9.8 PIR
- Emma Meesseman Fenerbahçe Opet · 35 dk+0.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Victoria Macaulay Emlak Konut · 40 dk−16.8 PIR
- Gabrielle Williams Fenerbahçe Opet · 37 dk−11.9 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Opet · 26 dk−5.7 PIR
- Tina Alexandria Charles Fenerbahçe Opet · 35 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Julie Allemand 100 sayı barajını geçti
- Robyn Lashae Parks 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 71.0 | 70.8 | 102.9 | 50.0% | 15.7% | 31.6% | 13.6% | 99.1 | 51.6% | 16.5% | 71.4% | 9.5% | +3.8 |
| Fenerbahçe Opet | 70.6 | 70.8 | 99.1 | 51.6% | 16.5% | 28.6% | 9.5% | 102.9 | 50.0% | 15.7% | 68.4% | 13.6% | -3.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Fenerbahçe Opet |
|---|---|---|
| 28/66 (%42.4) | Saha İçi Şut | 30/63 (%47.6) |
| 18/39 (%46.2) | 2 Sayı | 25/42 (%59.5) |
| 10/27 (%37.0) | 3 Sayı | 5/21 (%23.8) |
| 7/9 (%77.8) | Serbest Atış | 5/6 (%83.3) |
| 32 | Ribaund | 34 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 18 | Asist | 23 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 13 |
| 15 | Faul | 14 |
| 162 | Verimlilik (PIR) | 178 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Emlak Konut 0, Fenerbahçe Opet 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 31.10.2024Fenerbahçe Opet 80-66 Emlak Konut
- 24.01.2025Emlak Konut 73-70 Fenerbahçe Opet
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

