KBSL · 18. Hafta · 2024-2025 · 18 Ocak 2025 00:00
OGM Ormanspor maçı 13 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 15 | 17 | 24 | 16 | 72 |
| Fenerbahçe Opet | 17 | 14 | 19 | 9 | 59 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe Opet |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.2 sezon ort. 75.2 | Tempo | 76.2 sezon ort. 73.9 |
| Hücum | ||
94.8 sezon ort. 99.2 | 100 hücumda sayı | 77.2 sezon ort. 116.8 |
50.0% sezon ort. 48.5% | eFG% | 44.1% sezon ort. 57.3% |
23.3% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 25.8% sezon ort. 13.3% |
29.4% sezon ort. 28.0% | Hücum ribaundu % | 25.7% sezon ort. 28.0% |
31.0% sezon ort. 25.7% | Serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 18.4% |
34.5% sezon ort. 27.8% | Üçlük payı | 32.2% sezon ort. 30.8% |
| Savunma | ||
77.2 sezon ort. 100.9 | 100 savunmada yenen sayı | 94.8 sezon ort. 88.6 |
44.1% sezon ort. 48.5% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 46.2% |
25.8% sezon ort. 17.2% | Zorlanan top kaybı | 23.3% sezon ort. 19.6% |
25.7% sezon ort. 32.7% | Rakip hücum ribaundu % | 29.4% sezon ort. 23.7% |
16.9% sezon ort. 25.7% | Rakip serbest atış oranı | 31.0% sezon ort. 19.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Manolya Kurtulmuş OGM Ormanspor · 34 dk+5.0 PIR
- Duygu Özen OGM Ormanspor · 14 dk+4.8 PIR
- Zitina Lusia Aokuso OGM Ormanspor · 31 dk+2.0 PIR
- Esra Ural OGM Ormanspor · 9 dk+0.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Julie Allemand Fenerbahçe Opet · 31 dk−14.3 PIR
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe Opet · 17 dk−10.9 PIR
- Nikolina Milic Fenerbahçe Opet · 31 dk−9.5 PIR
- Ariel Asante Atkins Fenerbahçe Opet · 26 dk−6.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Nikolina Milic 25 top çalma barajını geçti
- Duygu Özen 250 sayı barajını geçti
- Zitina Lusia Aokuso 100 ribaund barajını geçti
- Zitina Lusia Aokuso 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 75.9 | 76.2 | 94.8 | 50.0% | 23.3% | 29.4% | 31.0% | 77.2 | 44.1% | 25.8% | 74.3% | 16.9% | +17.6 |
| Fenerbahçe Opet | 76.4 | 76.2 | 77.2 | 44.1% | 25.8% | 25.7% | 16.9% | 94.8 | 50.0% | 23.3% | 70.6% | 31.0% | -17.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe Opet |
|---|---|---|
| 25/58 (%43.1) | Saha İçi Şut | 22/59 (%37.3) |
| 17/38 (%44.7) | 2 Sayı | 14/40 (%35.0) |
| 8/20 (%40.0) | 3 Sayı | 8/19 (%42.1) |
| 14/18 (%77.8) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 36 | Ribaund | 33 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 20 | Asist | 21 |
| 14 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 1 |
| 20 | Top Kaybı | 22 |
| 15 | Faul | 18 |
| 175 | Verimlilik (PIR) | 120 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 15 karşılaşmada OGM Ormanspor 0, Fenerbahçe Opet 15 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 25.10.2024Fenerbahçe Opet 87-67 OGM Ormanspor
- 17.01.2025OGM Ormanspor 72-59 Fenerbahçe Opet
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

