KBSL · Playoff Yarı Final 3. Maç · 2021-2022 · 7 Mayıs 2022 00:00
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 2. çeyreği 24-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 13 | 9 | 11 | 18 | 51 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 18 | 24 | 16 | 22 | 80 |
| OGM Ormanspor | Kategori | ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.8 sezon ort. 74.3 | Tempo | 71.8 sezon ort. 73.5 |
| Hücum | ||
71.5 sezon ort. 105.0 | 100 hücumda sayı | 110.7 sezon ort. 105.9 |
31.1% sezon ort. 50.3% | eFG% | 50.7% sezon ort. 51.4% |
10.1% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 11.9% sezon ort. 15.4% |
16.0% sezon ort. 29.0% | Hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 30.2% |
18.2% sezon ort. 22.4% | Serbest atış oranı | 17.4% sezon ort. 21.5% |
47.0% sezon ort. 31.3% | Üçlük payı | 34.8% sezon ort. 35.1% |
| Savunma | ||
110.7 sezon ort. 95.6 | 100 savunmada yenen sayı | 71.5 sezon ort. 90.8 |
50.7% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 31.1% sezon ort. 45.1% |
11.9% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 10.1% sezon ort. 16.9% |
32.4% sezon ort. 24.6% | Rakip hücum ribaundu % | 16.0% sezon ort. 23.2% |
17.4% sezon ort. 19.5% | Rakip serbest atış oranı | 18.2% sezon ort. 23.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun OGM Ormanspor · 38 dk+10.1 PIR
- Nika Baric ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 20 dk+8.9 PIR
- Esra Ural ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 28 dk+5.2 PIR
- Temitope Titilola Fagbenle ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 12 dk+5.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Teaira McCovan OGM Ormanspor · 20 dk−13.6 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 30 dk−12.3 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 28 dk−12.1 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 30 dk−9.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 71.3 | 71.8 | 71.5 | 31.1% | 10.1% | 16.0% | 18.2% | 110.7 | 50.7% | 11.9% | 67.6% | 17.4% | -39.1 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 72.3 | 71.8 | 110.7 | 50.7% | 11.9% | 32.4% | 17.4% | 71.5 | 31.1% | 10.1% | 84.0% | 18.2% | +39.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi |
|---|---|---|
| 17/66 (%25.8) | Saha İçi Şut | 32/69 (%46.4) |
| 10/35 (%28.6) | 2 Sayı | 26/45 (%57.8) |
| 7/31 (%22.6) | 3 Sayı | 6/24 (%25.0) |
| 10/12 (%83.3) | Serbest Atış | 10/12 (%83.3) |
| 33 | Ribaund | 54 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 42 |
| 9 | Asist | 21 |
| 7 | Top Çalma | 4 |
| 2 | Blok | 2 |
| 8 | Top Kaybı | 10 |
| 12 | Faul | 13 |
| 43 | Verimlilik (PIR) | 112 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 14 karşılaşmada OGM Ormanspor 3, ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 11 galibiyet aldı.
- 2021-2022 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 75-68 OGM Ormanspor
- 2021-2022 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 91-64 OGM Ormanspor
- 2021-2022 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 94-63 OGM Ormanspor
- 2021-2022 · OGM Ormanspor 57-77 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2020-2021 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 86-89 OGM Ormanspor


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-5
- 25.12.2021OGM Ormanspor 57-77 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 28.03.2022ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 94-63 OGM Ormanspor
- 01.05.2022ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 91-64 OGM Ormanspor
- 03.05.2022ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 75-68 OGM Ormanspor
- 06.05.2022OGM Ormanspor 51-80 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

