WbInsight

KBSL · Playoff Yarı Final 1. Maç · 2021-2022 · 2 Mayıs 2022 00:00

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi ilk çeyreği 31-16 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi3121201991
OGM Ormanspor1621121564
Dört Faktör
ÇBK Mersin Yenişehir BelediyesiKategoriOGM Ormanspor
Tempo
74.4
sezon ort. 73.4
Tempo
74.4
sezon ort. 74.2
Hücum
122.1
sezon ort. 105.6
100 hücumda sayı
86.2
sezon ort. 104.6
59.3%
sezon ort. 51.1%
eFG%
44.2%
sezon ort. 49.9%
12.0%
sezon ort. 15.4%
Top kaybı oranı
17.7%
sezon ort. 14.7%
27.3%
sezon ort. 30.3%
Hücum ribaundu %
13.9%
sezon ort. 28.9%
11.4%
sezon ort. 21.7%
Serbest atış oranı
20.0%
sezon ort. 22.3%
34.3%
sezon ort. 35.1%
Üçlük payı
38.3%
sezon ort. 31.6%
Savunma
86.2
sezon ort. 90.4
100 savunmada yenen sayı
122.1
sezon ort. 95.2
44.2%
sezon ort. 44.6%
Rakip eFG%
59.3%
sezon ort. 46.0%
17.7%
sezon ort. 16.7%
Zorlanan top kaybı
12.0%
sezon ort. 14.8%
13.9%
sezon ort. 23.2%
Rakip hücum ribaundu %
27.3%
sezon ort. 24.7%
20.0%
sezon ort. 23.8%
Rakip serbest atış oranı
11.4%
sezon ort. 19.7%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.