KBSL · 26. Hafta · 2015-2016 · 6 Nisan 2016 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Adana Aski Botaş karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Adana Aski | 21 | 20 | 16 | 18 | 75 |
| Botaş | 20 | 16 | 20 | 16 | 72 |
| Adana Aski | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.8 sezon ort. 75.0 | Tempo | 77.8 sezon ort. 74.0 |
| Hücum | ||
96.5 sezon ort. 96.6 | 100 hücumda sayı | 92.5 sezon ort. 99.1 |
44.6% sezon ort. 45.8% | eFG% | 42.4% sezon ort. 50.8% |
17.6% sezon ort. 16.5% | Top kaybı oranı | 16.7% sezon ort. 19.1% |
39.6% sezon ort. 30.6% | Hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 30.5% |
17.6% sezon ort. 25.6% | Serbest atış oranı | 30.3% sezon ort. 19.6% |
44.6% sezon ort. 31.7% | Üçlük payı | 27.3% sezon ort. 35.1% |
| Savunma | ||
92.5 sezon ort. 102.6 | 100 savunmada yenen sayı | 96.5 sezon ort. 99.2 |
42.4% sezon ort. 49.3% | Rakip eFG% | 44.6% sezon ort. 47.9% |
16.7% sezon ort. 16.4% | Zorlanan top kaybı | 17.6% sezon ort. 16.5% |
31.6% sezon ort. 27.4% | Rakip hücum ribaundu % | 39.6% sezon ort. 32.7% |
30.3% sezon ort. 31.8% | Rakip serbest atış oranı | 17.6% sezon ort. 21.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Erlana Lanay Larkins Adana Aski · 31 dk+4.4 PIR
- Makbule Amachree Botaş · 11 dk+3.8 PIR
- Pelin Bilgiç Botaş · 36 dk+3.3 PIR
- Evanthia Maltsi Botaş · 39 dk+2.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Avery Rochelle Warley Botaş · 31 dk−8.7 PIR
- Milica Jovanovic Botaş · 35 dk−8.0 PIR
- Melisa Can Adana Aski · 37 dk−3.9 PIR
- Dandra Yuvett Moss Botaş · 22 dk−3.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Adana Aski | 77.7 | 77.8 | 96.5 | 44.6% | 17.6% | 39.6% | 17.6% | 92.5 | 42.4% | 16.7% | 68.4% | 30.3% | +4.0 |
| Botaş | 77.8 | 77.8 | 92.5 | 42.4% | 16.7% | 31.6% | 30.3% | 96.5 | 44.6% | 17.6% | 60.4% | 17.6% | -4.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Adana Aski | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 27/74 (%36.5) | Saha İçi Şut | 27/66 (%40.9) |
| 15/41 (%36.6) | 2 Sayı | 25/48 (%52.1) |
| 12/33 (%36.4) | 3 Sayı | 2/18 (%11.1) |
| 9/13 (%69.2) | Serbest Atış | 16/20 (%80.0) |
| 45 | Ribaund | 41 |
| 19 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 18 | Asist | 15 |
| 3 | Top Çalma | 6 |
| 0 | Blok | 2 |
| 17 | Top Kaybı | 15 |
| 18 | Faul | 20 |
| 73 | Verimlilik (PIR) | 78 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 01.01.2016Botaş 85-75 Adana Aski
- 05.04.2016Adana Aski 75-72 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

