KBSL · 26. Hafta · 2024-2025 · 14 Mart 2025 00:00
Fenerbahçe Opet ilk yarıyı 42-53 geride kapattı, ikinci yarıyı 56-21 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Opet | 19 | 23 | 31 | 25 | 98 |
| Danilos Pizza | 28 | 25 | 12 | 9 | 74 |
| Fenerbahçe Opet | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.7 sezon ort. 73.8 | Tempo | 80.7 sezon ort. 75.9 |
| Hücum | ||
118.9 sezon ort. 115.2 | 100 hücumda sayı | 93.6 sezon ort. 99.8 |
54.2% sezon ort. 57.0% | eFG% | 53.5% sezon ort. 47.5% |
11.2% sezon ort. 13.8% | Top kaybı oranı | 24.7% sezon ort. 16.6% |
39.0% sezon ort. 27.4% | Hücum ribaundu % | 19.4% sezon ort. 31.0% |
12.0% sezon ort. 18.7% | Serbest atış oranı | 28.1% sezon ort. 28.1% |
28.9% sezon ort. 30.9% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 33.8% |
| Savunma | ||
93.6 sezon ort. 88.6 | 100 savunmada yenen sayı | 118.9 sezon ort. 106.6 |
53.5% sezon ort. 46.1% | Rakip eFG% | 54.2% sezon ort. 49.9% |
24.7% sezon ort. 19.6% | Zorlanan top kaybı | 11.2% sezon ort. 13.5% |
19.4% sezon ort. 24.0% | Rakip hücum ribaundu % | 39.0% sezon ort. 30.9% |
28.1% sezon ort. 20.0% | Rakip serbest atış oranı | 12.0% sezon ort. 23.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nyara Sabally Fenerbahçe Opet · 25 dk+13.0 PIR
- Julie Allemand Fenerbahçe Opet · 31 dk+11.2 PIR
- Gabrielle Williams Fenerbahçe Opet · 32 dk+7.4 PIR
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe Opet · 20 dk+3.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marieme Badiane Fenerbahçe Opet · 28 dk−8.5 PIR
- Destanni Mone Henderson Danilos Pizza · 36 dk−2.7 PIR
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 32 dk−2.5 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Opet · 15 dk−1.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gabrielle Williams 250 sayı barajını geçti
- Julie Allemand 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Opet | 82.4 | 80.7 | 118.9 | 54.2% | 11.2% | 39.0% | 12.0% | 93.6 | 53.5% | 24.7% | 80.6% | 28.1% | +25.3 |
| Danilos Pizza | 79.0 | 80.7 | 93.6 | 53.5% | 24.7% | 19.4% | 28.1% | 118.9 | 54.2% | 11.2% | 61.0% | 12.0% | -25.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Opet | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| 41/83 (%49.4) | Saha İçi Şut | 27/57 (%47.4) |
| 33/59 (%55.9) | 2 Sayı | 20/38 (%52.6) |
| 8/24 (%33.3) | 3 Sayı | 7/19 (%36.8) |
| 8/10 (%80.0) | Serbest Atış | 13/16 (%81.3) |
| 41 | Ribaund | 31 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 32 | Asist | 15 |
| 13 | Top Çalma | 4 |
| 4 | Blok | 3 |
| 11 | Top Kaybı | 21 |
| 15 | Faul | 8 |
| 264 | Verimlilik (PIR) | 144 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 20.12.2024Danilos Pizza 70-87 Fenerbahçe Opet
- 13.03.2025Fenerbahçe Opet 98-74 Danilos Pizza
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

