WbInsight

KBSL · 23. Hafta · 2024-2025 · 22 Şubat 2025 00:00

Çimsa ÇBK Mersin 1. çeyreği 24-13 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çimsa ÇBK Mersin2417171472
Fenerbahçe Opet1319102466
Dört Faktör
Çimsa ÇBK MersinKategoriFenerbahçe Opet
Tempo
68.0
sezon ort. 72.9
Tempo
68.0
sezon ort. 74.2
Hücum
105.4
sezon ort. 109.8
100 hücumda sayı
97.6
sezon ort. 116.0
50.0%
sezon ort. 53.0%
eFG%
50.8%
sezon ort. 57.1%
10.5%
sezon ort. 15.7%
Top kaybı oranı
15.1%
sezon ort. 13.6%
22.9%
sezon ort. 32.0%
Hücum ribaundu %
17.2%
sezon ort. 28.2%
19.0%
sezon ort. 26.2%
Serbest atış oranı
10.2%
sezon ort. 18.7%
28.6%
sezon ort. 39.5%
Üçlük payı
44.1%
sezon ort. 30.4%
Savunma
97.6
sezon ort. 97.0
100 savunmada yenen sayı
105.4
sezon ort. 88.3
50.8%
sezon ort. 49.0%
Rakip eFG%
50.0%
sezon ort. 46.2%
15.1%
sezon ort. 16.5%
Zorlanan top kaybı
10.5%
sezon ort. 20.1%
17.2%
sezon ort. 23.2%
Rakip hücum ribaundu %
22.9%
sezon ort. 23.9%
10.2%
sezon ort. 22.2%
Rakip serbest atış oranı
19.0%
sezon ort. 20.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.