WbInsight

KBSL · 21. Hafta · 2024-2025 · 12 Şubat 2025 00:00

77 - 66

İlkem Yapı Tarsus Spor logosu
İlkem Yapı Tarsus Spor

Çimsa ÇBK Mersin ilk yarıyı 30-32 geride kapattı, ikinci yarıyı 47-34 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çimsa ÇBK Mersin1911272077
İlkem Yapı Tarsus Spor1913181666
Dört Faktör
Çimsa ÇBK MersinKategoriİlkem Yapı Tarsus Spor
Tempo
69.7
sezon ort. 72.9
Tempo
69.7
sezon ort. 78.9
Hücum
111.5
sezon ort. 109.6
100 hücumda sayı
93.9
sezon ort. 100.0
53.8%
sezon ort. 52.8%
eFG%
50.9%
sezon ort. 49.2%
11.5%
sezon ort. 15.7%
Top kaybı oranı
21.5%
sezon ort. 17.9%
25.0%
sezon ort. 32.0%
Hücum ribaundu %
12.9%
sezon ort. 27.6%
10.6%
sezon ort. 26.5%
Serbest atış oranı
22.6%
sezon ort. 27.7%
50.0%
sezon ort. 38.7%
Üçlük payı
41.5%
sezon ort. 36.5%
Savunma
93.9
sezon ort. 97.1
100 savunmada yenen sayı
111.5
sezon ort. 110.8
50.9%
sezon ort. 49.0%
Rakip eFG%
53.8%
sezon ort. 55.0%
21.5%
sezon ort. 16.3%
Zorlanan top kaybı
11.5%
sezon ort. 15.3%
12.9%
sezon ort. 23.4%
Rakip hücum ribaundu %
25.0%
sezon ort. 27.1%
22.6%
sezon ort. 21.8%
Rakip serbest atış oranı
10.6%
sezon ort. 27.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.