KBSL · 22. Hafta · 2024-2025 · 15 Şubat 2025 00:00
Çimsa ÇBK Mersin maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 17 | 11 | 14 | 15 | 57 |
| Çimsa ÇBK Mersin | 18 | 16 | 16 | 15 | 65 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Çimsa ÇBK Mersin |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.8 sezon ort. 75.5 | Tempo | 68.8 sezon ort. 72.9 |
| Hücum | ||
82.3 sezon ort. 99.7 | 100 hücumda sayı | 95.0 sezon ort. 110.1 |
44.0% sezon ort. 48.8% | eFG% | 45.1% sezon ort. 53.1% |
19.2% sezon ort. 16.8% | Top kaybı oranı | 20.6% sezon ort. 15.4% |
25.7% sezon ort. 28.2% | Hücum ribaundu % | 35.9% sezon ort. 31.6% |
20.7% sezon ort. 26.2% | Serbest atış oranı | 16.4% sezon ort. 26.3% |
29.3% sezon ort. 28.0% | Üçlük payı | 42.6% sezon ort. 39.0% |
| Savunma | ||
95.0 sezon ort. 100.0 | 100 savunmada yenen sayı | 82.3 sezon ort. 97.5 |
45.1% sezon ort. 48.4% | Rakip eFG% | 44.0% sezon ort. 49.2% |
20.6% sezon ort. 17.4% | Zorlanan top kaybı | 19.2% sezon ort. 16.4% |
35.9% sezon ort. 32.3% | Rakip hücum ribaundu % | 25.7% sezon ort. 23.0% |
16.4% sezon ort. 25.7% | Rakip serbest atış oranı | 20.7% sezon ort. 21.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Maria Perez Araujo Çimsa ÇBK Mersin · 37 dk+9.5 PIR
- Iliana Rupert Çimsa ÇBK Mersin · 24 dk+4.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Bilgiç Çimsa ÇBK Mersin · 35 dk−13.6 PIR
- Ivon Anderson Çimsa ÇBK Mersin · 36 dk−11.3 PIR
- Beren Burke OGM Ormanspor · 36 dk−8.3 PIR
- Olivia Esther Jeanne Epoupa OGM Ormanspor · 29 dk−8.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Beren Burke 500 sayı barajını geçti
- Zeynep Şevval Gül 50. maçına çıktı
- Maria Perez Araujo 100 sayı barajını geçti
- Maria Perez Araujo 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 69.3 | 68.8 | 82.3 | 44.0% | 19.2% | 25.7% | 20.7% | 95.0 | 45.1% | 20.6% | 64.1% | 16.4% | -12.8 |
| Çimsa ÇBK Mersin | 68.4 | 68.8 | 95.0 | 45.1% | 20.6% | 35.9% | 16.4% | 82.3 | 44.0% | 19.2% | 74.3% | 20.7% | +12.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Çimsa ÇBK Mersin |
|---|---|---|
| 24/58 (%41.4) | Saha İçi Şut | 23/61 (%37.7) |
| 21/41 (%51.2) | 2 Sayı | 14/35 (%40.0) |
| 3/17 (%17.6) | 3 Sayı | 9/26 (%34.6) |
| 6/12 (%50.0) | Serbest Atış | 10/10 (%100.0) |
| 34 | Ribaund | 40 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 10 | Asist | 18 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 17 |
| 15 | Faul | 15 |
| 108 | Verimlilik (PIR) | 147 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 22 karşılaşmada OGM Ormanspor 3, Çimsa ÇBK Mersin 19 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 23.11.2024Çimsa ÇBK Mersin 80-70 OGM Ormanspor
- 14.02.2025OGM Ormanspor 57-65 Çimsa ÇBK Mersin
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

