KBSL · 24. Hafta · 2024-2025 · 1 Mart 2025 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Danilos Pizza İlkem Yapı Tarsus Spor karşısında 1 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 23 | 12 | 25 | 22 | 82 |
| Danilos Pizza | 16 | 23 | 22 | 22 | 83 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.3 sezon ort. 78.7 | Tempo | 74.3 sezon ort. 76.2 |
| Hücum | ||
110.3 sezon ort. 99.3 | 100 hücumda sayı | 111.7 sezon ort. 99.0 |
54.1% sezon ort. 49.0% | eFG% | 60.0% sezon ort. 47.3% |
11.5% sezon ort. 18.3% | Top kaybı oranı | 17.2% sezon ort. 16.9% |
12.1% sezon ort. 27.7% | Hücum ribaundu % | 23.3% sezon ort. 30.9% |
31.1% sezon ort. 27.3% | Serbest atış oranı | 50.9% sezon ort. 27.2% |
45.9% sezon ort. 36.3% | Üçlük payı | 29.1% sezon ort. 34.0% |
| Savunma | ||
111.7 sezon ort. 110.7 | 100 savunmada yenen sayı | 110.3 sezon ort. 107.1 |
60.0% sezon ort. 54.7% | Rakip eFG% | 54.1% sezon ort. 49.9% |
17.2% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 11.5% sezon ort. 13.4% |
23.3% sezon ort. 27.2% | Rakip hücum ribaundu % | 12.1% sezon ort. 32.0% |
50.9% sezon ort. 25.5% | Rakip serbest atış oranı | 31.1% sezon ort. 22.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Zia Alexandria Cooke Danilos Pizza · 35 dk+19.5 PIR
- Shyla Heal İlkem Yapı Tarsus Spor · 40 dk+13.6 PIR
- Jillian Alleyne İlkem Yapı Tarsus Spor · 35 dk+11.1 PIR
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 37 dk+8.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Yağmur Önal Danilos Pizza · 30 dk−13.1 PIR
- Elif Emirtekin İlkem Yapı Tarsus Spor · 37 dk−4.9 PIR
- Jasmine Jabrell Walker Danilos Pizza · 35 dk−2.5 PIR
- Ecem Erk İlkem Yapı Tarsus Spor · 19 dk−0.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 74.4 | 74.3 | 110.3 | 54.1% | 11.5% | 12.1% | 31.1% | 111.7 | 60.0% | 17.2% | 76.7% | 50.9% | -1.4 |
| Danilos Pizza | 74.3 | 74.3 | 111.7 | 60.0% | 17.2% | 23.3% | 50.9% | 110.3 | 54.1% | 11.5% | 87.9% | 31.1% | +1.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İlkem Yapı Tarsus Spor | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| 26/61 (%42.6) | Saha İçi Şut | 30/55 (%54.5) |
| 12/33 (%36.4) | 2 Sayı | 24/39 (%61.5) |
| 14/28 (%50.0) | 3 Sayı | 6/16 (%37.5) |
| 16/19 (%84.2) | Serbest Atış | 17/28 (%60.7) |
| 27 | Ribaund | 36 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 26 | Asist | 25 |
| 8 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 6 |
| 9 | Top Kaybı | 14 |
| 24 | Faul | 18 |
| 194 | Verimlilik (PIR) | 216 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 07.12.2024Danilos Pizza 93-90 İlkem Yapı Tarsus Spor
- 28.02.2025İlkem Yapı Tarsus Spor 82-83 Danilos Pizza
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

