KBSL · 25. Hafta · 2024-2025 · 8 Mart 2025 00:00
OGM Ormanspor maçı 9 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Danilos Pizza | 18 | 21 | 16 | 22 | 77 |
| OGM Ormanspor | 20 | 24 | 16 | 26 | 86 |
| Danilos Pizza | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.9 sezon ort. 76.2 | Tempo | 74.9 sezon ort. 75.2 |
| Hücum | ||
100.7 sezon ort. 99.5 | 100 hücumda sayı | 117.2 sezon ort. 98.1 |
44.4% sezon ort. 47.9% | eFG% | 61.2% sezon ort. 48.1% |
18.5% sezon ort. 16.9% | Top kaybı oranı | 19.4% sezon ort. 16.8% |
46.7% sezon ort. 29.7% | Hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 28.0% |
23.6% sezon ort. 28.3% | Serbest atış oranı | 32.8% sezon ort. 25.6% |
29.2% sezon ort. 34.1% | Üçlük payı | 34.5% sezon ort. 27.8% |
| Savunma | ||
117.2 sezon ort. 106.8 | 100 savunmada yenen sayı | 100.7 sezon ort. 99.7 |
61.2% sezon ort. 49.7% | Rakip eFG% | 44.4% sezon ort. 48.5% |
19.4% sezon ort. 13.1% | Zorlanan top kaybı | 18.5% sezon ort. 17.5% |
30.0% sezon ort. 31.3% | Rakip hücum ribaundu % | 46.7% sezon ort. 31.6% |
32.8% sezon ort. 22.8% | Rakip serbest atış oranı | 23.6% sezon ort. 25.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 36 dk+16.3 PIR
- Manolya Kurtulmuş OGM Ormanspor · 38 dk+14.8 PIR
- Beren Burke OGM Ormanspor · 37 dk+5.5 PIR
- Grace Elizabeth Berger OGM Ormanspor · 36 dk+4.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Yağmur Bul Danilos Pizza · 33 dk−11.2 PIR
- Zia Alexandria Cooke Danilos Pizza · 22 dk−6.2 PIR
- Jasmine Jabrell Walker Danilos Pizza · 36 dk−6.1 PIR
- Esra Ural OGM Ormanspor · 17 dk−4.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Beatrice Mompremier 250 ribaund barajını geçti
- Grace Elizabeth Berger 25 top çalma barajını geçti
- Jasmine Jabrell Walker 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Danilos Pizza | 76.5 | 74.9 | 100.7 | 44.4% | 18.5% | 46.7% | 23.6% | 117.2 | 61.2% | 19.4% | 70.0% | 32.8% | -16.6 |
| OGM Ormanspor | 73.4 | 74.9 | 117.2 | 61.2% | 19.4% | 30.0% | 32.8% | 100.7 | 44.4% | 18.5% | 53.3% | 23.6% | +16.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Danilos Pizza | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 29/72 (%40.3) | Saha İçi Şut | 32/58 (%55.2) |
| 23/51 (%45.1) | 2 Sayı | 25/38 (%65.8) |
| 6/21 (%28.6) | 3 Sayı | 7/20 (%35.0) |
| 13/17 (%76.5) | Serbest Atış | 15/19 (%78.9) |
| 42 | Ribaund | 33 |
| 21 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 20 | Asist | 24 |
| 8 | Top Çalma | 12 |
| 1 | Blok | 3 |
| 18 | Top Kaybı | 16 |
| 16 | Faul | 14 |
| 162 | Verimlilik (PIR) | 219 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 13.12.2024OGM Ormanspor 77-72 Danilos Pizza
- 07.03.2025Danilos Pizza 77-86 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

