KBSL · 24. Hafta · 2024-2025 · 2 Mart 2025 00:00
OGM Ormanspor maçı 11 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 20 | 15 | 14 | 18 | 67 |
| Beşiktaş BOA | 15 | 10 | 22 | 9 | 56 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.7 sezon ort. 75.3 | Tempo | 73.7 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
91.6 sezon ort. 99.3 | 100 hücumda sayı | 75.4 sezon ort. 101.6 |
45.2% sezon ort. 48.8% | eFG% | 35.6% sezon ort. 49.8% |
16.8% sezon ort. 16.9% | Top kaybı oranı | 19.3% sezon ort. 16.1% |
27.8% sezon ort. 28.1% | Hücum ribaundu % | 29.2% sezon ort. 28.7% |
22.2% sezon ort. 26.1% | Serbest atış oranı | 18.2% sezon ort. 25.0% |
27.0% sezon ort. 28.1% | Üçlük payı | 31.8% sezon ort. 31.0% |
| Savunma | ||
75.4 sezon ort. 100.9 | 100 savunmada yenen sayı | 91.6 sezon ort. 99.7 |
35.6% sezon ort. 48.9% | Rakip eFG% | 45.2% sezon ort. 48.4% |
19.3% sezon ort. 17.4% | Zorlanan top kaybı | 16.8% sezon ort. 14.8% |
29.2% sezon ort. 32.6% | Rakip hücum ribaundu % | 27.8% sezon ort. 25.2% |
18.2% sezon ort. 25.6% | Rakip serbest atış oranı | 22.2% sezon ort. 22.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olivia Esther Jeanne Epoupa OGM Ormanspor · 28 dk+4.5 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş BOA · 26 dk+4.5 PIR
- Özge Özışık Beşiktaş BOA · 18 dk+1.9 PIR
- Manolya Kurtulmuş OGM Ormanspor · 38 dk+1.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alexis Ganay Peterson Beşiktaş BOA · 40 dk−14.6 PIR
- Mihaela Lazic Beşiktaş BOA · 25 dk−11.2 PIR
- Holly Marie Winterburn Beşiktaş BOA · 35 dk−7.4 PIR
- Grace Elizabeth Berger OGM Ormanspor · 40 dk−6.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 73.2 | 73.7 | 91.6 | 45.2% | 16.8% | 27.8% | 22.2% | 75.4 | 35.6% | 19.3% | 70.8% | 18.2% | +16.2 |
| Beşiktaş BOA | 74.3 | 73.7 | 75.4 | 35.6% | 19.3% | 29.2% | 18.2% | 91.6 | 45.2% | 16.8% | 72.2% | 22.2% | -16.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| 26/63 (%41.3) | Saha İçi Şut | 21/66 (%31.8) |
| 21/46 (%45.7) | 2 Sayı | 16/45 (%35.6) |
| 5/17 (%29.4) | 3 Sayı | 5/21 (%23.8) |
| 10/14 (%71.4) | Serbest Atış | 9/12 (%75.0) |
| 44 | Ribaund | 40 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 19 | Asist | 13 |
| 10 | Top Çalma | 7 |
| 5 | Blok | 2 |
| 14 | Top Kaybı | 17 |
| 15 | Faul | 17 |
| 174 | Verimlilik (PIR) | 104 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 14 karşılaşmada OGM Ormanspor 8, Beşiktaş BOA 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 07.12.2024Beşiktaş BOA 61-59 OGM Ormanspor
- 01.03.2025OGM Ormanspor 67-56 Beşiktaş BOA
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

