KBSL · 24. Hafta · 2024-2025 · 1 Mart 2025 00:00
Fenerbahçe Opet 2. çeyreği 23-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Opet | 31 | 23 | 22 | 22 | 98 |
| Nesibe Aydın | 22 | 12 | 17 | 16 | 67 |
| Fenerbahçe Opet | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.4 sezon ort. 74.0 | Tempo | 74.4 sezon ort. 77.2 |
| Hücum | ||
130.0 sezon ort. 114.8 | 100 hücumda sayı | 91.3 sezon ort. 102.4 |
58.6% sezon ort. 56.9% | eFG% | 50.0% sezon ort. 48.2% |
11.3% sezon ort. 13.8% | Top kaybı oranı | 20.9% sezon ort. 13.7% |
36.1% sezon ort. 27.6% | Hücum ribaundu % | 21.1% sezon ort. 24.7% |
27.1% sezon ort. 18.1% | Serbest atış oranı | 16.7% sezon ort. 24.8% |
30.0% sezon ort. 30.9% | Üçlük payı | 38.3% sezon ort. 37.0% |
| Savunma | ||
91.3 sezon ort. 88.7 | 100 savunmada yenen sayı | 130.0 sezon ort. 105.5 |
50.0% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 58.6% sezon ort. 52.3% |
20.9% sezon ort. 19.7% | Zorlanan top kaybı | 11.3% sezon ort. 16.6% |
21.1% sezon ort. 24.0% | Rakip hücum ribaundu % | 36.1% sezon ort. 29.8% |
16.7% sezon ort. 20.4% | Rakip serbest atış oranı | 27.1% sezon ort. 22.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gabrielle Williams Fenerbahçe Opet · 28 dk+14.3 PIR
- Julie Allemand Fenerbahçe Opet · 24 dk+12.3 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Opet · 26 dk+7.9 PIR
- Emma Meesseman Fenerbahçe Opet · 26 dk+4.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tina Alexandria Charles Fenerbahçe Opet · 26 dk−13.1 PIR
- Jaime Nared Nesibe Aydın · 35 dk−6.9 PIR
- Erica K Wheeler Nesibe Aydın · 34 dk−4.2 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Opet · 29 dk−3.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Opet | 75.4 | 74.4 | 130.0 | 58.6% | 11.3% | 36.1% | 27.1% | 91.3 | 50.0% | 20.9% | 78.9% | 16.7% | +38.8 |
| Nesibe Aydın | 73.4 | 74.4 | 91.3 | 50.0% | 20.9% | 21.1% | 16.7% | 130.0 | 58.6% | 11.3% | 63.9% | 27.1% | -38.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Opet | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 36/70 (%51.4) | Saha İçi Şut | 25/60 (%41.7) |
| 26/49 (%53.1) | 2 Sayı | 15/37 (%40.5) |
| 10/21 (%47.6) | 3 Sayı | 10/23 (%43.5) |
| 16/19 (%84.2) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 43 | Ribaund | 31 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 29 | Asist | 16 |
| 11 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 2 |
| 10 | Top Kaybı | 17 |
| 18 | Faul | 15 |
| 260 | Verimlilik (PIR) | 132 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 12 karşılaşmada Fenerbahçe Opet 11, Nesibe Aydın 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 06.12.2024Nesibe Aydın 67-92 Fenerbahçe Opet
- 28.02.2025Fenerbahçe Opet 98-67 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

