KBSL · Playoff Çeyrek Final 3. Maç · 2024-2025 · 30 Mart 2025 00:00
Beşiktaş BOA 1. çeyreği 22-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 8 | 19 | 18 | 18 | 63 |
| Beşiktaş BOA | 22 | 13 | 13 | 20 | 68 |
| Emlak Konut | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.5 sezon ort. 74.6 | Tempo | 70.5 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
89.7 sezon ort. 104.2 | 100 hücumda sayı | 96.0 sezon ort. 100.8 |
44.6% sezon ort. 51.3% | eFG% | 48.4% sezon ort. 49.3% |
13.0% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 17.3% sezon ort. 16.2% |
19.4% sezon ort. 26.4% | Hücum ribaundu % | 31.3% sezon ort. 28.7% |
7.7% sezon ort. 24.1% | Serbest atış oranı | 17.7% sezon ort. 25.0% |
50.8% sezon ort. 42.5% | Üçlük payı | 37.1% sezon ort. 30.8% |
| Savunma | ||
96.0 sezon ort. 97.7 | 100 savunmada yenen sayı | 89.7 sezon ort. 99.7 |
48.4% sezon ort. 45.9% | Rakip eFG% | 44.6% sezon ort. 48.4% |
17.3% sezon ort. 14.6% | Zorlanan top kaybı | 13.0% sezon ort. 15.0% |
31.3% sezon ort. 26.5% | Rakip hücum ribaundu % | 19.4% sezon ort. 25.5% |
17.7% sezon ort. 25.2% | Rakip serbest atış oranı | 7.7% sezon ort. 23.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tina Krajisnik Beşiktaş BOA · 40 dk+8.1 PIR
- Holly Marie Winterburn Beşiktaş BOA · 39 dk+4.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Astou Ndour Emlak Konut · 39 dk−14.1 PIR
- Özge Özışık Beşiktaş BOA · 30 dk−9.7 PIR
- Robyn Lashae Parks Emlak Konut · 35 dk−7.6 PIR
- Victoria Macaulay Emlak Konut · 29 dk−6.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 70.2 | 70.5 | 89.7 | 44.6% | 13.0% | 19.4% | 7.7% | 96.0 | 48.4% | 17.3% | 68.8% | 17.7% | -6.2 |
| Beşiktaş BOA | 70.8 | 70.5 | 96.0 | 48.4% | 17.3% | 31.3% | 17.7% | 89.7 | 44.6% | 13.0% | 80.6% | 7.7% | +6.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| 25/65 (%38.5) | Saha İçi Şut | 27/62 (%43.5) |
| 17/32 (%53.1) | 2 Sayı | 21/39 (%53.8) |
| 8/33 (%24.2) | 3 Sayı | 6/23 (%26.1) |
| 5/5 (%100.0) | Serbest Atış | 8/11 (%72.7) |
| 29 | Ribaund | 39 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 11 | Asist | 17 |
| 7 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 3 |
| 10 | Top Kaybı | 14 |
| 14 | Faul | 12 |
| 115 | Verimlilik (PIR) | 161 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Emlak Konut 6, Beşiktaş BOA 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 3-2
- 26.10.2024Emlak Konut 73-70 Beşiktaş BOA
- 19.01.2025Beşiktaş BOA 79-84 Emlak Konut
- 25.03.2025Emlak Konut 82-77 Beşiktaş BOA
- 27.03.2025Beşiktaş BOA 92-82 Emlak Konut
- 29.03.2025Emlak Konut 63-68 Beşiktaş BOA
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

