KBSL · Playoff Çeyrek Final 1. Maç · 2024-2025 · 26 Mart 2025 00:00
Emlak Konut 4. çeyreği 21-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 26 | 21 | 14 | 21 | 82 |
| Beşiktaş BOA | 24 | 20 | 22 | 11 | 77 |
| Emlak Konut | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.0 sezon ort. 74.3 | Tempo | 79.0 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
105.3 sezon ort. 103.6 | 100 hücumda sayı | 96.1 sezon ort. 100.8 |
50.0% sezon ort. 51.1% | eFG% | 46.4% sezon ort. 49.4% |
19.6% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 17.4% sezon ort. 16.2% |
30.0% sezon ort. 26.0% | Hücum ribaundu % | 29.3% sezon ort. 28.7% |
46.6% sezon ort. 22.6% | Serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 25.0% |
39.7% sezon ort. 42.9% | Üçlük payı | 31.4% sezon ort. 31.0% |
| Savunma | ||
96.1 sezon ort. 97.7 | 100 savunmada yenen sayı | 105.3 sezon ort. 99.1 |
46.4% sezon ort. 46.0% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 48.2% |
17.4% sezon ort. 14.5% | Zorlanan top kaybı | 19.6% sezon ort. 14.7% |
29.3% sezon ort. 26.6% | Rakip hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 25.2% |
20.0% sezon ort. 25.1% | Rakip serbest atış oranı | 46.6% sezon ort. 21.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Emlak Konut · 38 dk+14.8 PIR
- Özge Özışık Beşiktaş BOA · 38 dk+5.9 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 31 dk+3.5 PIR
- Robyn Lashae Parks Emlak Konut · 38 dk+2.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Victoria Macaulay Emlak Konut · 35 dk−7.7 PIR
- Astou Ndour Emlak Konut · 40 dk−7.6 PIR
- Alexis Ganay Peterson Beşiktaş BOA · 34 dk−6.5 PIR
- Gizem Başaran Turan Beşiktaş BOA · 12 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 77.9 | 79.0 | 105.3 | 50.0% | 19.6% | 30.0% | 46.6% | 96.1 | 46.4% | 17.4% | 70.7% | 20.0% | +9.2 |
| Beşiktaş BOA | 80.2 | 79.0 | 96.1 | 46.4% | 17.4% | 29.3% | 20.0% | 105.3 | 50.0% | 19.6% | 70.0% | 46.6% | -9.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| 25/58 (%43.1) | Saha İçi Şut | 28/70 (%40.0) |
| 17/35 (%48.6) | 2 Sayı | 19/48 (%39.6) |
| 8/23 (%34.8) | 3 Sayı | 9/22 (%40.9) |
| 24/27 (%88.9) | Serbest Atış | 12/14 (%85.7) |
| 38 | Ribaund | 33 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 18 | Asist | 21 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 0 |
| 17 | Top Kaybı | 16 |
| 18 | Faul | 24 |
| 190 | Verimlilik (PIR) | 157 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Emlak Konut 5, Beşiktaş BOA 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 3-2
- 26.10.2024Emlak Konut 73-70 Beşiktaş BOA
- 19.01.2025Beşiktaş BOA 79-84 Emlak Konut
- 25.03.2025Emlak Konut 82-77 Beşiktaş BOA
- 27.03.2025Beşiktaş BOA 92-82 Emlak Konut
- 29.03.2025Emlak Konut 63-68 Beşiktaş BOA
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

