WbInsight

KBSL · 22. Hafta · 2024-2025 · 17 Şubat 2025 00:00

Botaş maçı 7 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş1911131053
Emlak Konut17881346
Dört Faktör
BotaşKategoriEmlak Konut
Tempo
69.0
sezon ort. 72.9
Tempo
69.0
sezon ort. 74.7
Hücum
78.3
sezon ort. 99.9
100 hücumda sayı
65.5
sezon ort. 105.1
38.2%
sezon ort. 47.3%
eFG%
34.2%
sezon ort. 51.7%
21.9%
sezon ort. 15.4%
Top kaybı oranı
21.5%
sezon ort. 15.3%
25.0%
sezon ort. 31.8%
Hücum ribaundu %
24.3%
sezon ort. 26.2%
23.6%
sezon ort. 20.3%
Serbest atış oranı
8.3%
sezon ort. 24.0%
52.7%
sezon ort. 35.0%
Üçlük payı
40.0%
sezon ort. 42.9%
Savunma
65.5
sezon ort. 105.4
100 savunmada yenen sayı
78.3
sezon ort. 98.3
34.2%
sezon ort. 50.7%
Rakip eFG%
38.2%
sezon ort. 46.3%
21.5%
sezon ort. 15.6%
Zorlanan top kaybı
21.9%
sezon ort. 14.4%
24.3%
sezon ort. 27.8%
Rakip hücum ribaundu %
25.0%
sezon ort. 26.7%
8.3%
sezon ort. 29.1%
Rakip serbest atış oranı
23.6%
sezon ort. 24.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.