KBSL · 26. Hafta · 2024-2025 · 15 Mart 2025 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring ilk yarıyı 29-36 geride kapattı, ikinci yarıyı 39-20 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 17 | 12 | 19 | 20 | 68 |
| Emlak Konut | 22 | 14 | 14 | 6 | 56 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
65.0 sezon ort. 73.1 | Tempo | 65.0 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
104.2 sezon ort. 106.4 | 100 hücumda sayı | 86.6 sezon ort. 104.3 |
46.2% sezon ort. 53.7% | eFG% | 41.0% sezon ort. 51.5% |
13.5% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 19.1% sezon ort. 15.4% |
38.1% sezon ort. 29.1% | Hücum ribaundu % | 36.8% sezon ort. 25.7% |
18.5% sezon ort. 23.8% | Serbest atış oranı | 9.8% sezon ort. 24.0% |
43.1% sezon ort. 34.9% | Üçlük payı | 42.6% sezon ort. 42.8% |
| Savunma | ||
86.6 sezon ort. 91.8 | 100 savunmada yenen sayı | 104.2 sezon ort. 97.4 |
41.0% sezon ort. 43.3% | Rakip eFG% | 46.2% sezon ort. 46.0% |
19.1% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 13.5% sezon ort. 14.7% |
36.8% sezon ort. 27.4% | Rakip hücum ribaundu % | 38.1% sezon ort. 26.2% |
9.8% sezon ort. 25.0% | Rakip serbest atış oranı | 18.5% sezon ort. 25.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Yueru Li Galatasaray Çağdaş Faktoring · 32 dk+7.7 PIR
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 34 dk+5.2 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray Çağdaş Faktoring · 34 dk+0.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Robyn Lashae Parks Emlak Konut · 33 dk−14.2 PIR
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 18 dk−9.3 PIR
- Derin Erdoğan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 21 dk−9.2 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Galatasaray Çağdaş Faktoring · 10 dk−6.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 65.3 | 65.0 | 104.2 | 46.2% | 13.5% | 38.1% | 18.5% | 86.6 | 41.0% | 19.1% | 63.2% | 9.8% | +17.5 |
| Emlak Konut | 64.6 | 65.0 | 86.6 | 41.0% | 19.1% | 36.8% | 9.8% | 104.2 | 46.2% | 13.5% | 61.9% | 18.5% | -17.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 26/65 (%40.0) | Saha İçi Şut | 23/61 (%37.7) |
| 18/37 (%48.6) | 2 Sayı | 19/35 (%54.3) |
| 8/28 (%28.6) | 3 Sayı | 4/26 (%15.4) |
| 8/12 (%66.7) | Serbest Atış | 6/6 (%100.0) |
| 40 | Ribaund | 40 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 22 | Asist | 16 |
| 13 | Top Çalma | 4 |
| 0 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 15 |
| 15 | Faul | 12 |
| 175 | Verimlilik (PIR) | 118 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 3, Emlak Konut 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 20.12.2024Emlak Konut 60-58 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 14.03.2025Galatasaray Çağdaş Faktoring 68-56 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

