KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2024-2025 · 28 Mart 2025 00:00
Beşiktaş BOA 3. çeyreği 23-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş BOA | 18 | 34 | 23 | 17 | 92 |
| Emlak Konut | 22 | 26 | 13 | 21 | 82 |
| Beşiktaş BOA | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.2 sezon ort. 74.4 | Tempo | 74.2 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
125.0 sezon ort. 99.7 | 100 hücumda sayı | 109.6 sezon ort. 103.4 |
57.2% sezon ort. 48.9% | eFG% | 60.9% sezon ort. 50.7% |
9.6% sezon ort. 16.5% | Top kaybı oranı | 20.1% sezon ort. 15.3% |
29.4% sezon ort. 28.7% | Hücum ribaundu % | 19.2% sezon ort. 26.4% |
21.7% sezon ort. 24.9% | Serbest atış oranı | 36.4% sezon ort. 23.0% |
37.7% sezon ort. 30.8% | Üçlük payı | 41.8% sezon ort. 42.8% |
| Savunma | ||
109.6 sezon ort. 99.0 | 100 savunmada yenen sayı | 125.0 sezon ort. 96.5 |
60.9% sezon ort. 47.9% | Rakip eFG% | 57.2% sezon ort. 45.5% |
20.1% sezon ort. 14.7% | Zorlanan top kaybı | 9.6% sezon ort. 14.9% |
19.2% sezon ort. 25.5% | Rakip hücum ribaundu % | 29.4% sezon ort. 26.6% |
36.4% sezon ort. 22.1% | Rakip serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tina Krajisnik Beşiktaş BOA · 33 dk+12.0 PIR
- Pelin Gülçelik Beşiktaş BOA · 16 dk+11.3 PIR
- Astou Ndour Emlak Konut · 36 dk+3.8 PIR
- Temitope Titilola Fagbenle Beşiktaş BOA · 40 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Emlak Konut · 40 dk−11.1 PIR
- Victoria Macaulay Emlak Konut · 34 dk−1.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş BOA | 73.6 | 74.2 | 125.0 | 57.2% | 9.6% | 29.4% | 21.7% | 109.6 | 60.9% | 20.1% | 80.8% | 36.4% | +15.4 |
| Emlak Konut | 74.8 | 74.2 | 109.6 | 60.9% | 20.1% | 19.2% | 36.4% | 125.0 | 57.2% | 9.6% | 70.6% | 21.7% | -15.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş BOA | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 35/69 (%50.7) | Saha İçi Şut | 30/55 (%54.5) |
| 26/43 (%60.5) | 2 Sayı | 23/32 (%71.9) |
| 9/26 (%34.6) | 3 Sayı | 7/23 (%30.4) |
| 13/15 (%86.7) | Serbest Atış | 15/20 (%75.0) |
| 31 | Ribaund | 29 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 23 | Asist | 15 |
| 10 | Top Çalma | 4 |
| 0 | Blok | 4 |
| 8 | Top Kaybı | 16 |
| 19 | Faul | 17 |
| 221 | Verimlilik (PIR) | 178 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Beşiktaş BOA 1, Emlak Konut 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-3
- 26.10.2024Emlak Konut 73-70 Beşiktaş BOA
- 19.01.2025Beşiktaş BOA 79-84 Emlak Konut
- 25.03.2025Emlak Konut 82-77 Beşiktaş BOA
- 27.03.2025Beşiktaş BOA 92-82 Emlak Konut
- 29.03.2025Emlak Konut 63-68 Beşiktaş BOA
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

