WbInsight

KBSL · Playoff Yarı Final 2. Maç · 2022-2023 · 9 Nisan 2023 00:00

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi ilk çeyreği 20-11 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş1114151757
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi2014191568
Dört Faktör
BotaşKategoriÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
Tempo
74.7
sezon ort. 74.4
Tempo
74.7
sezon ort. 73.4
Hücum
76.5
sezon ort. 101.2
100 hücumda sayı
90.8
sezon ort. 111.9
40.9%
sezon ort. 47.6%
eFG%
43.9%
sezon ort. 53.4%
20.4%
sezon ort. 14.5%
Top kaybı oranı
18.9%
sezon ort. 14.1%
11.1%
sezon ort. 29.4%
Hücum ribaundu %
26.3%
sezon ort. 32.4%
30.9%
sezon ort. 24.0%
Serbest atış oranı
47.4%
sezon ort. 22.3%
23.6%
sezon ort. 35.9%
Üçlük payı
28.1%
sezon ort. 37.8%
Savunma
90.8
sezon ort. 90.4
100 savunmada yenen sayı
76.5
sezon ort. 92.1
43.9%
sezon ort. 44.4%
Rakip eFG%
40.9%
sezon ort. 45.8%
18.9%
sezon ort. 18.2%
Zorlanan top kaybı
20.4%
sezon ort. 16.6%
26.3%
sezon ort. 27.5%
Rakip hücum ribaundu %
11.1%
sezon ort. 22.0%
47.4%
sezon ort. 27.2%
Rakip serbest atış oranı
30.9%
sezon ort. 23.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.