KBSL · 26. Hafta · 2020-2021 · 24 Mart 2021 00:00
Botaş ilk çeyreği 26-7 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 7 | 9 | 15 | 6 | 37 |
| Botaş | 26 | 20 | 25 | 10 | 81 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.8 sezon ort. 79.9 | Tempo | 68.8 sezon ort. 71.9 |
| Hücum | ||
53.8 sezon ort. 67.9 | 100 hücumda sayı | 117.7 sezon ort. 93.5 |
33.0% sezon ort. 35.9% | eFG% | 52.9% sezon ort. 47.3% |
25.8% sezon ort. 22.8% | Top kaybı oranı | 12.8% sezon ort. 17.5% |
13.5% sezon ort. 19.5% | Hücum ribaundu % | 42.5% sezon ort. 27.3% |
7.5% sezon ort. 20.0% | Serbest atış oranı | 15.7% sezon ort. 19.0% |
54.7% sezon ort. 39.0% | Üçlük payı | 28.6% sezon ort. 33.6% |
| Savunma | ||
117.7 sezon ort. 128.7 | 100 savunmada yenen sayı | 53.8 sezon ort. 94.4 |
52.9% sezon ort. 59.1% | Rakip eFG% | 33.0% sezon ort. 45.4% |
12.8% sezon ort. 11.2% | Zorlanan top kaybı | 25.8% sezon ort. 16.6% |
42.5% sezon ort. 38.8% | Rakip hücum ribaundu % | 13.5% sezon ort. 30.0% |
15.7% sezon ort. 19.3% | Rakip serbest atış oranı | 7.5% sezon ort. 19.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Çağlar Ökten Botaş · 22 dk+9.8 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Botaş · 20 dk+9.7 PIR
- Zeynep Sude Kara Samsun Canik Belediye · 18 dk+7.3 PIR
- Burcu Büyükayan Botaş · 16 dk+7.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kayra Güler Samsun Canik Belediye · 26 dk−5.4 PIR
- Nazlı Çalışkan Samsun Canik Belediye · 28 dk−4.7 PIR
- Bilgesu Erduran Samsun Canik Belediye · 9 dk−3.4 PIR
- Aysude Torcu Botaş · 27 dk−2.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 68.8 | 68.8 | 53.8 | 33.0% | 25.8% | 13.5% | 7.5% | 117.7 | 52.9% | 12.8% | 57.5% | 15.7% | -63.9 |
| Botaş | 68.8 | 68.8 | 117.7 | 52.9% | 12.8% | 42.5% | 15.7% | 53.8 | 33.0% | 25.8% | 86.5% | 7.5% | +63.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 14/53 (%26.4) | Saha İçi Şut | 33/70 (%47.1) |
| 7/24 (%29.2) | 2 Sayı | 25/50 (%50.0) |
| 7/29 (%24.1) | 3 Sayı | 8/20 (%40.0) |
| 2/4 (%50.0) | Serbest Atış | 7/11 (%63.6) |
| 28 | Ribaund | 49 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 12 | Asist | 26 |
| 4 | Top Çalma | 10 |
| 3 | Blok | 1 |
| 19 | Top Kaybı | 11 |
| 11 | Faul | 11 |
| 25 | Verimlilik (PIR) | 105 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 11 karşılaşmada Samsun Canik Belediye 4, Botaş 7 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 25.12.2020Botaş 70-48 Samsun Canik Belediye
- 23.03.2021Samsun Canik Belediye 37-81 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

