WbInsight

KBSL · Playoff Yarı Final 1. Maç · 2024-2025 · 2 Nisan 2025 00:00

Çimsa ÇBK Mersin maçı 5 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çimsa ÇBK Mersin2022192283
Galatasaray Çağdaş Faktoring1717192578
Dört Faktör
Çimsa ÇBK MersinKategoriGalatasaray Çağdaş Faktoring
Tempo
72.0
sezon ort. 72.8
Tempo
72.0
sezon ort. 72.8
Hücum
116.5
sezon ort. 109.4
100 hücumda sayı
107.1
sezon ort. 106.3
61.3%
sezon ort. 52.6%
eFG%
54.7%
sezon ort. 53.3%
18.4%
sezon ort. 15.5%
Top kaybı oranı
14.8%
sezon ort. 16.6%
22.7%
sezon ort. 31.9%
Hücum ribaundu %
22.2%
sezon ort. 29.8%
39.6%
sezon ort. 25.6%
Serbest atış oranı
17.2%
sezon ort. 23.8%
35.8%
sezon ort. 39.2%
Üçlük payı
34.4%
sezon ort. 35.3%
Savunma
107.1
sezon ort. 96.7
100 savunmada yenen sayı
116.5
sezon ort. 90.6
54.7%
sezon ort. 48.9%
Rakip eFG%
61.3%
sezon ort. 42.6%
14.8%
sezon ort. 16.5%
Zorlanan top kaybı
18.4%
sezon ort. 15.5%
22.2%
sezon ort. 23.1%
Rakip hücum ribaundu %
22.7%
sezon ort. 27.9%
17.2%
sezon ort. 22.0%
Rakip serbest atış oranı
39.6%
sezon ort. 23.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.