WbInsight

KBSL · 26. Hafta · 2024-2025 · 14 Mart 2025 00:00

OGM Ormanspor 4. çeyreği 24-8 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
OGM Ormanspor2319182484
Botaş182121868
Dört Faktör
OGM OrmansporKategoriBotaş
Tempo
73.7
sezon ort. 75.3
Tempo
73.7
sezon ort. 72.7
Hücum
118.0
sezon ort. 98.1
100 hücumda sayı
89.1
sezon ort. 99.5
63.4%
sezon ort. 48.0%
eFG%
44.6%
sezon ort. 47.1%
16.2%
sezon ort. 17.0%
Top kaybı oranı
21.3%
sezon ort. 15.4%
12.0%
sezon ort. 28.6%
Hücum ribaundu %
35.1%
sezon ort. 31.4%
25.0%
sezon ort. 26.0%
Serbest atış oranı
18.5%
sezon ort. 20.5%
37.5%
sezon ort. 27.7%
Üçlük payı
33.8%
sezon ort. 35.7%
Savunma
89.1
sezon ort. 100.3
100 savunmada yenen sayı
118.0
sezon ort. 103.2
44.6%
sezon ort. 48.5%
Rakip eFG%
63.4%
sezon ort. 49.5%
21.3%
sezon ort. 17.3%
Zorlanan top kaybı
16.2%
sezon ort. 15.8%
35.1%
sezon ort. 32.3%
Rakip hücum ribaundu %
12.0%
sezon ort. 28.1%
18.5%
sezon ort. 25.6%
Rakip serbest atış oranı
25.0%
sezon ort. 28.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.